Thienlong Goździkowa

ul. Goździkowa 1
Toruń, 87-100

gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
4 z 5 (20 oceny)

Zamów jedzenie Azjatyckie, Chińskie, Tajskie online.
Opinie Thienlong Goździkowa

Twoja ogólna ocena Thienlong Goździkowa w Toruń

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Thienlong Goździkowa. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Thienlong Goździkowa

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Thienlong Goździkowa w Toruń 87-100. Sprawdź ofertę Azjatyckie, Chińskie, Tajskie restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Ukraineczka
Sukiennicza 10/10
Pizzeria Seven
Józefa Wybickiego 51a
Smacznego Pierogarnia Ukrains
Targowa 44
Pierogarnia na Kaszczorku
Dożynkowa 9C
Tosty Pasty Śniadania
Most Pauliński 14

Jedzenie w domu w Toruń

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-rawicz (73) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (67) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (59) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (51)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Toruń:

kebab z baraniny sieradz / chorzów jedzenie na dowóz tanie / menu restauracji pozitiv ustroń / port royal dostawa / prato bianco / restauracja warszawska sosnowiec menu / papay pizza / papay legionowo / wisła jedzenie na dowóz / galante obiady łodz