KFC Galeria Riviera

Kazimierza Górskiego 2
Gdynia, 81-304

gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
4 z 5 (310 oceny)

Zamów jedzenie Amerykańskie online.
Opinie KFC Galeria Riviera

Wika @
maj 14, 2020
Nie dość , że dostałam duże opakowanie frytek ze znikomą ilością frytek to moj tortilla do itwista była spalona a bitsy w środku jak guma obstawiam, że trzymane dłużej na ladzie grzewczej niż jest w standardach. Sama pracuje w kfc i jestem zniesmaczona co dostałam

Twoja ogólna ocena KFC Galeria Riviera w Gdynia

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Galeria Riviera. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Galeria Riviera

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Galeria Riviera w Gdynia 81-304. Sprawdź ofertę Amerykańskie restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Piekarnia Cukiernia Eugeniusz
Starowiejska 13/15
Piekarnia Cukiernia Eugeniusz
Wójta Radtkego 42
Kapka Wina
Abrahama 36-44
Piekarnia Cukiernia Eugeniusz
Władysława IV 46/U­5
Cassino American Food
Bitwy pod Oliwą 1

Jedzenie w domu w Gdynia

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-rawicz (73) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (67) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (59) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (51)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Gdynia:

thailand street food wynalazek / kuchnia grecka bielawa / restauracja amerykańska stanisławów pierwszy / obiady po prostu poznan / bar mleczny kraków ruczaj / luigi szamka / kebab friends krosno menu / lunch bar kulinaria / halong sroda wlkp menu / poznan ognisty wok kurczak