Odkryj Kulinaria w Polsce: Restauracje, Kawiarnie i Dostawy Jedzenia

A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z

Restauracje w Polsce:

W Polsce istnieje bogactwo restauracji oferujących szeroką gamę kulinarnych doznań. Od przytulnych ogródków piwnych po eleganckie restauracje gourmet, Polska ma coś dla każdego smaku. W dużych miastach, takich jak Warszawa, Kraków i Wrocław, znajdziesz imponujący wybór kuchni międzynarodowych, od tradycyjnej kuchni polskiej po egzotyczne potrawy z całego świata. Scena gastronomiczna w Polsce wyróżnia się jakością, różnorodnością i serdeczną gościnnością.

Bufety i bary szybkiej obsługi:

Bufety i bary szybkiej obsługi są wszechobecne w Polsce, oferując szybką i pyszną alternatywę na wynos. Od bud barów z currywurst po bary z dönerem, istnieje wiele możliwości na szybki przekąs. Currywurst, popularne danie street food, to prawdziwy klasyk, podczas gdy döner z pikantnym mięsem i świeżymi warzywami to popularny lunch. Te miejsca nie są znane tylko ze swoich pysznych propozycji, ale także wpisują się w ożywioną kulturę uliczną w Polsce.

Dostawy jedzenia w Polsce:

Sposób, w jaki ludzie zamawiają i cieszą się jedzeniem, w Polsce radykalnie się zmienił wraz z pojawieniem się usług dostawy jedzenia. Od tradycyjnych pizzerii po innowacyjne platformy oferujące szeroką gamę dań z różnych restauracji, branża ta znacznie się rozwinęła. Szczególnie w erze zamówień online i dostaw bezkontaktowych usługi dostawy jedzenia stały się wygodną opcją dla osób, które chcą wygodnie delektować się wysokiej jakości potrawami z domu....Opinie

Olena Olena @ luty 18, 2024 - The Mexican
jedzenie było zepsute, kelner nie zareagował, powiedział, że to jakiś sos. Ale nie możesz tego zjeść. Potrafię odróżnić mysz od zepsutego jedzenia.

Weronika Weronika @ luty 17, 2024 - MOMO Restaurant & Wine
Z przykrością wystawiam tak niską ocenę natomiast bardzo się zawiodłam. Z polecenia znajomych, którzy mówili, że w tej restauracji jest przepyszne jedzenie, ponad miesiąc przed walentynkami zarezerwowałam stolik na ten dzień. Pierwsze schody zaczęły się od tego, że mieliśmy zapłacić przelewem za kolację, aby zachować rezerwację i w od razu po tej informacji mój chłopak wykonał przelew. W tytule przelewu zostało wpisane moje imię i nazwisko oraz data i godzina rezerwacji. Kilka dni później zadzwoniono do mnie, czy zapłaciłam za kolację i powiedziałam, że tak. Natomiast kilka dni przed kolacją ponownie zadzwoniono do mnie i Pani z obsługi powiedziała mi, że jak nie opłacę lub nie wyślę potwierdzenia to anuluje moją rezerwację. Już wtedy byłam zniesmaczona sytuacja natomiast przekazałam, że zostało to opłacone z konta mojego chłopaka, ale w tytule było napisane moje imię i nazwisko - wydaje się logiczne, że powinno się sprawdzać takie kwestie, a nie dostać przelew od kogoś nie wiadomo za jaką usługę. Przechodząc do meritum oceny za jedzenie, które otrzymaliśmy - moja opinia będzie o menu które zostało zaserwowane specjalnie na walentynki ponieważ nie miałam okazji zjeść dań z standardowego menu i na pewno nie będę już miała. Zacznę od tego, że w wybranym menu na Apertif miało być wino, a dostaliśmy Prosecco. Kolejna kwestia to obiecane porcje dań, niestety 200 g antrykota na pewno nie dostaliśmy... Tatar wołowy bardzo blady i niestety niesmaczny. Myślałam, że deser chociaż uratuje sytuację, ale tutaj powtórka z zamiany Apretif ponieważ był obiecany sorbet z czerwonych pomarańczy, a dostaliśmy być może i sorbet, ale o smaku cytrynowy. Wspomnę też o kawie ponieważ poprosiłam o kawę z dodatkiem syropu karmelowego i często takie pijam w kawiarniach, a tutaj zawiodłam się bardzo bo dostałam syrop karmelowy z dodatkiem kawy, a nie na odwrót... Następnego dnia po wspomniany posiłku dostałam zatrucia pokarmowego potwierdzonego przez lekarza i wylądowałam na zwolnieniu chorobowym (w ten dzień zjadłam tylko śniadanie takie same, które jadam na codzień więc niestety wykluczam możliwość żeby coś innego mi zaszkodziło), a mój chłopak doświadczył bólu brzucha. Bardzo długo czekaliśmy na tą kolację patrząc na polecenie od znajomych stąd nasze rozczarowanie jest bardzo duże. Często jadamy w restauracjach na podobnym poziomie cenowym i jak za taką cenę (170 zł/osoba) jedzenie tutaj bylo po prostu nie dobre.

Marek Marek @ luty 17, 2024 - Często Gęsto
Super klimat i naprawdę porządne porcje!

Lyla Lyla @ luty 17, 2024 - Woo Thai Street Food Rybacka
Good food