Restauracja Stara Łaźnia

Żeromskiego 56
Radom, 26 - 600

Telefon: -

Opinie Restauracja Stara Łaźnia

Twoja ogólna ocena Restauracja Stara Łaźnia w Radom

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Restauracja Stara Łaźnia. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Restauracja Stara Łaźnia

Rozsmakuj się w tradycyjnych polskich potrawach dzięki dzisiejszemu grouponowi. Udaj się do Restauracji Stara Łaźnia.
Oferta
Wybrane z menu potrawy w 1 z 3 opcji:
1) 54,99 zł za zupę i drugie danie dla 2 osób,
2) 69,99 zł za zupę, drugie danie i deser dla 2 osób,
3) 134,99 zł za zupę, drugie danie i deser dla 4 osób.

Restauracja Stara Łaźnia
Nazwa lokalu nawiązuje do budynku, w którym mieści się Stara Łaźnia – Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii – Łaźnia przy ulicy Żeromskiego 56. Stylowe, pełne ciepła wnętrza radomskiej restauracji ugoszczą każdego, kto chce rozkoszować się najwykwintniejszymi smakami nowoczesnej kuchni polskiej i europejskiej.
W menu goście znajdą: śniadania, zimne i ciepłe przystawki, zupy, dania główne, desery, drinki, wina. Wśród potraw są między innymi: placuszki ziemniaczane z piersią z kurczaka w sosie grzybowym, węgierska zupa gulaszowa, tradycyjny rosół, grzanki z konfiturą z czerwonej cebuli i serem cammembert, krewetki w pancerzach duszone w pomarańczach o aromacie słodkiego wina, jak również serwowane na różne sposoby makarony i ryby. Na terenie restauracyjnego ogródka można odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy albo herbaty.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Restauracja Stara Łaźnia w Radom 26 - 600. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
Rynek 1
Jack' s Restaurant & Cafe
ul. Struga 18
Jack Burger
Jana III Sobieskiego 22
Plantacja Bistro & Deli
Żeromskiego 57
Casa Verde
Dionizego Czachowskiego 14/43

Jedzenie w domu w Radom

Użytkownicy zainteresowani w:

u bacy na cacy (21) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / u bacy na cacy menu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Radom:

lodowe tutki / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/prosta-pasta-brwinow / kfc piekna opinie / zamów jedzenie online elblag / tygel zabrze menu / racja smaku / bary z dostawo do domu suwalki / pajda restauracja meni / placki ziemniaczane w sosie grzybowym kraków / kanapka krabowa restauracja


Ocena - Restauracja Stara Łaźnia