Restauracja Stara Łaźnia

Żeromskiego 56
Radom, 26 - 600

Opinie Restauracja Stara Łaźnia

Twoja ogólna ocena Restauracja Stara Łaźnia w Radom

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Restauracja Stara Łaźnia. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Restauracja Stara Łaźnia

Rozsmakuj się w tradycyjnych polskich potrawach dzięki dzisiejszemu grouponowi. Udaj się do Restauracji Stara Łaźnia.
Oferta
Wybrane z menu potrawy w 1 z 3 opcji:
1) 54,99 zł za zupę i drugie danie dla 2 osób,
2) 69,99 zł za zupę, drugie danie i deser dla 2 osób,
3) 134,99 zł za zupę, drugie danie i deser dla 4 osób.

Restauracja Stara Łaźnia
Nazwa lokalu nawiązuje do budynku, w którym mieści się Stara Łaźnia – Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii – Łaźnia przy ulicy Żeromskiego 56. Stylowe, pełne ciepła wnętrza radomskiej restauracji ugoszczą każdego, kto chce rozkoszować się najwykwintniejszymi smakami nowoczesnej kuchni polskiej i europejskiej.
W menu goście znajdą: śniadania, zimne i ciepłe przystawki, zupy, dania główne, desery, drinki, wina. Wśród potraw są między innymi: placuszki ziemniaczane z piersią z kurczaka w sosie grzybowym, węgierska zupa gulaszowa, tradycyjny rosół, grzanki z konfiturą z czerwonej cebuli i serem cammembert, krewetki w pancerzach duszone w pomarańczach o aromacie słodkiego wina, jak również serwowane na różne sposoby makarony i ryby. Na terenie restauracyjnego ogródka można odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy albo herbaty.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Restauracja Stara Łaźnia w Radom 26 - 600. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Restauracja Kardamon
Bolesława Chrobrego 22
NieNaŻarty-Strefa Dobrego Sm
Lotnicza 69/71
Sulaiman Kebab
Toruńska 1
Osama Sushi
Romualda Traugutta 36
Śródmiejska Palmiarnia
Romualda Traugutta 47

Jedzenie w domu w Radom

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-rawicz (73) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (67) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (59) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (51)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Radom:

thailand street food wynalazek / kuchnia grecka bielawa / restauracja amerykańska stanisławów pierwszy / obiady po prostu poznan / bar mleczny kraków ruczaj / luigi szamka / kebab friends krosno menu / lunch bar kulinaria / halong sroda wlkp menu / poznan ognisty wok kurczak