Piri-Piri Kebab

ul. Jagiellońska 14
Rzeszów, 35-025

Telefon: -

Zamów jedzenie Kebab online.
Opinie Piri-Piri Kebab

Maciek @
czerw. 25, 2021
Zestaw kebab - było pyszne, obsługa bardzo miła.
Polecam

Twoja ogólna ocena Piri-Piri Kebab w Rzeszów

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Piri-Piri Kebab. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Piri-Piri Kebab

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Piri-Piri Kebab w Rzeszów 35-025. Sprawdź ofertę Kebab restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
Rynek 1
Krakowskie Wypieki
Rzeszów, Al. Piłsudskiego 44 poziom 0 (obok sklepu SMYK)
Krakowskie Wypieki
Al. Powstańców Warszawy 13
KFC, Millenium Hall
mjr Wacława Kopisto 1
KFC, Witosa
Aleja Wincentego Witosa 21

Jedzenie w domu w Rzeszów

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (40) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/zielona-lipowa (39) / jedzenie z dowozem kraków (39) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (37) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/dziedziniec-wloclawek (37) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/hak-smak-gorzow-wielkopolski (34) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (31) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bonjour-pho-krakow (31) / doro dzierżoniów (30) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/dzodzo-pizza-2 (29)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Rzeszów:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-w-kratke / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/huong-sen-budziszynska / gniezno piceria moniuszki menu / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/obiady-u-basi / burgery toru? / burgery toru? / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-lawenda-ostrow-wielkopolski / burgery toru? / burgery toru? / burgery toru?


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Piri-Piri Kebab - Kebab Sprawdź Menu. Zamów Online - Rzeszów 5 z 5 (117 oceny)
Ocena - Piri-Piri Kebab