KFC Zamość Leroy Merlin

Legionów 8
Zamość, 22-400

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Zamość Leroy Merlin

Twoja ogólna ocena KFC Zamość Leroy Merlin w Zamość

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Zamość Leroy Merlin. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Zamość Leroy Merlin

Witamy w KFC, miejscu, gdzie tradycyjny smak spotyka nowoczesne wygody! Nasza restauracja w Zamość, mieszcząca się przy Legionów 8, to idealne miejsce dla miłośników kultowych przysmaków KFC. Oferujemy pełne doznania kulinarne, które możesz teraz zamówić na dowóz lub zjeść na miejscu.

Nasze menu zachwyca szerokim wyborem klasycznych dań, w tym soczystych kurczaków, chrupiących frytek i oryginalnych burgerów. Spróbuj naszych ikonicznych Hot Wings, aromatycznych Chicken Bites czy klasycznego Chicken Bucket, idealnego na wspólne posiłki z przyjaciółmi. Dla miłośników śniadań proponujemy wyśmienite brioszki w towarzystwie aromatycznej kawy.

Nasza lokalizacja na Legionów 8 w Zamość jest otwarta, byś mógł cieszyć się naszymi smakołykami przez większość dnia. Zajrzyj do naszego przytulnego lokalu od Poniedziałek: 09:00 - 23:00
Wtorek: 09:00 - 23:00
środa: 09:00 - 23:00
Czwartek: 09:00 - 23:00
Piątek: 09:00 - 23:00
Sobota: 09:00 - 23:00
Niedziela: 09:00 - 23:00
i doświadcz prawdziwego smaku KFC, gdzie tradycja spotyka nowoczesność. Czekamy na Ciebie, byś mógł poczuć niepowtarzalny smak kawałka KFC w każdym kęsie! Smacznego!

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.