KFC Stare Brynki MOP Wysoka

Stare Brynki 31
Radziszewo, 74-107

gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
4 z 5 (2 oceny)

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Stare Brynki MOP Wysoka

Gracjan @
mar. 31, 2024
Posiłek niesamowity obsługa cudowna i miłe rodzinne miejsce

Iza @
listop. 5, 2019
Wczoraj wieczorem zamówiliśmy kubelek classic XXL na wynos gdy dojechaliśmy do domu i zaczęliśmy jeść byliśmy w szoku całe 4 polędwiczki reszta to same wiórki po panierce wszystko rozumiem ale to ktoś za to płaci i żąda aby w środku było to co zamowil

Twoja ogólna ocena KFC Stare Brynki MOP Wysoka w Radziszewo

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Stare Brynki MOP Wysoka. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Stare Brynki MOP Wysoka

Witamy w KFC, miejscu, gdzie tradycyjny smak spotyka nowoczesne wygody! Nasza restauracja w Radziszewo, mieszcząca się przy Stare Brynki 31, to idealne miejsce dla miłośników kultowych przysmaków KFC. Oferujemy pełne doznania kulinarne, które możesz teraz zamówić na dowóz lub zjeść na miejscu.

Nasze menu zachwyca szerokim wyborem klasycznych dań, w tym soczystych kurczaków, chrupiących frytek i oryginalnych burgerów. Spróbuj naszych ikonicznych Hot Wings, aromatycznych Chicken Bites czy klasycznego Chicken Bucket, idealnego na wspólne posiłki z przyjaciółmi. Dla miłośników śniadań proponujemy wyśmienite brioszki w towarzystwie aromatycznej kawy.

Nasza lokalizacja na Stare Brynki 31 w Radziszewo jest otwarta, byś mógł cieszyć się naszymi smakołykami przez większość dnia. Zajrzyj do naszego przytulnego lokalu od Poniedziałek: 08:00 - 22:00
Wtorek: 08:00 - 22:00
środa: 08:00 - 22:00
Czwartek: 08:00 - 22:00
Piątek: 08:00 - 22:00
Sobota: 08:00 - 22:00
Niedziela: 08:00 - 22:00
i doświadcz prawdziwego smaku KFC, gdzie tradycja spotyka nowoczesność. Czekamy na Ciebie, byś mógł poczuć niepowtarzalny smak kawałka KFC w każdym kęsie! Smacznego!

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.