KFC Gdańsk Morena

Marusarzówny 2
Gdańsk, 80-288

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Gdańsk Morena

Twoja ogólna ocena KFC Gdańsk Morena w Gdańsk

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Gdańsk Morena. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Gdańsk Morena

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Gdańsk Morena w Gdańsk 80-288. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Sztos Pizza
Bitwy Oliwskiej 21c
Food Express
Skłodowskiej 4
Z. Team Healthy Food
Krzemowa 8
Little Chinese
Korzenna 1b
Sakul bistro
Dworska 20

Jedzenie w domu w Gdańsk

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Gdańsk:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


Ocena - KFC Gdańsk Morena