KFC Bielsko-Biała Warszawska DT

Warszawska 180
Bielsko-Biała, 43-300

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Bielsko-Biała Warszawska DT

Krzysztof @
maj 24, 2020
W dniu wczorajszym odwiedziłem kfc na Warszawskiej zakupiłem na wynos zingera i twister powiem dramat. Twister spalony tortilla A w zingera mięso nie do pogryzienia

Twoja ogólna ocena KFC Bielsko-Biała Warszawska DT w Bielsko-Biała

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Bielsko-Biała Warszawska DT. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Bielsko-Biała Warszawska DT

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Bielsko-Biała Warszawska DT w Bielsko-Biała 43-300. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Bistro Beskidzka Ruletka
Żywiecka 89
Pizzeria Lolek
Goleszowska 17/2
Travel Pizza
Matusiaka 2a
Patio
Wyzwolenia 95
Zajazd u Agi
Kryształowa 74b

Jedzenie w domu w Bielsko-Biała

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Bielsko-Biała:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
KFC Bielsko-Biała Warszawska DT - Amerykanskie, Kurczak Sprawdź Menu. Zamów Online - Bielsko-Biała 2 z 5 (1 oceny)
Ocena - KFC Bielsko-Biała Warszawska DT