Zamów Jedzenie z Dostawą - Kalwaria Zebrzydowska

Zamów online w wybranej restauracji - Kalwaria Zebrzydowska. Zamawianie jedzenia z dostawą to czynność łatwa i przyjemna.

Możesz wybrać spośród setek aromatycznych potraw z kuchni całego świata. To raj dla miłośników jedzenia, którzy lubią próbować nowości. Mamy ponad 3 restauracji dostarczających jedzenie i ponad 7 różnych rodzajów kuchni. Restauracje posiadają w swoich menu takie popularne dania jak Lunch dishes, Pizza, Salads, Dumplings, Polish, Mediterranean, Other Oriental. Znajdują się tu lokale serwujące dania z różnych zakątków świata. Zamów jedzenie online i zbieraj pieczątki od restauracji (Kalwaria Zebrzydowska). Oferta (Kalwaria Zebrzydowska) restauracji tak bogata, że potrawy kuchni z całego świata z pewnością dostępne są na dowóz również w Twojej okolicy.

Lunch dishes, Pizza, Salads, Dumplings, Polish, Mediterranean, Other Oriental.

Pizzeria Premium
3 Maja 22, Kalwaria Zebrzydowska, 34-130, Małopolskie
Restauracja Pod Kasztanami
Al. Jana Pawła II 1a, Kalwaria Zebrzydowska, 34-130, Małopolskie
Taurus Pizza
Rynek 39, Kalwaria Zebrzydowska, 34-130


Restauracje w Kalwaria Zebrzydowska

Aka Sushi
Non Solo Panuzzo
Gastro Gedania 1922
Zajazd Namysłowiak
Kanguregano

Także w Małopolskie

Wyszukiwanie użytkowników:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-rawicz (73) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (67) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (59) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (51) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/gibasowka-bielsko-biala (48) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/wloska-sztuka-lublin (48)

Kuchnie świata w Kalwaria Zebrzydowska:

Lunch dishes / Pizza / Salads / Dumplings / Polish / Mediterranean / Other Oriental

...opinie użytkowników

Mateusz Mateusz @ pazdz. 1, 2023 - Pizzeria Premium
Bardzo miła obsługa oraz jedzenie

Elżbieta Elżbieta @ stycz. 7, 2023 - Taurus Pizza
Ogólnie nie polecam. Wystawiając opinie negatywną mam tutaj na myśli sposób obsługi klienta, jak również szacunek do klienta. Dzwoniąc do Państwa złożyłam zamówienie na które rzekomo miałam czekać 2 godziny i tak się zgodziłam. Po 3 godzinach dzwoniąc do pizzerii usłyszałam w trakcie jednej rozmowy trzy wytłumaczenia. Pierwsze było, że dostawca był przed domem i nie otworzyłam drzwi, zaraz Pani się poprawiła, że jednak Pani pomyliła numery telefonu i źle się dodzwoniły a trzecia wymówka była, że mogą zrobić zamówienie za 40 minut. Po usłyszeniu takich nieprawdziwych informacji powiedziałam ze nie chcę żadnego już zamówienia po czym po godzinie dzwoni dostawca że stoi pod moim domem, a faktycznie go nie było. Żeby tego było mało w następny dzień ( w dniu dzisiejszym) otrzymuje SMS-y od bardzo rozczeniowego Pana, który przezywa mnie od głucholców i nie przejmuje się klientem bo jak to napisał, że ja już nie muszę przychodzić, bo mają dużo stałych klientów. Proszę się strzec tej pizzeri choćby dlatego, żeby nie psuć sobie nerwów i mieć przyswojowy święty spokój.

Marek Marek @ pazdz. 8, 2022 - Pizzeria Premium
Bardzo dobre korytko, świeże i smaczne i na czas.

Andrzej Andrzej @ lip. 31, 2022 - Pizzeria Premium
Po długiej wędrówce po dróżkach kalwaryjskich zjedliśmy tu obiad. Jedzenie było smaczne i szybko podane.Obsługa wzorowa. Ceny przyzwoite, na każdą kieszeń. Polecam.