Jesz Lody Tradycyjne

Bronikowskiego 1 lok. 4/A1
Warszawa, 02-796

Telefon: -

Opinie Jesz Lody Tradycyjne

Twoja ogólna ocena Jesz Lody Tradycyjne w Warszawa

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Jesz Lody Tradycyjne. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Jesz Lody Tradycyjne

Wybierz 1 z 3 opcji


10,99 zł zamiast 18 zł za 4 gałki lodów,
15,99 zł zamiast 27 zł za 6 gałek lodów,
20,99 zł zamiast 36 zł za 8 gałek lodów.


Przygotowywane na miejscu lody charakteryzują się bogactwem i różnorodnością smaków oraz, jak sama nazwa wskazuje, są przygotowywane wyłącznie z naturalnych składników. Bazę lodów stanowi świeże mleko i śmietanka, 100% pasty orzechowe i czekolady „extra dark”, a sorbety są wzbogacone dużą ilością owoców. Wśród wciąż zmieniających się smaków można znaleźć lody bezcukrowe, bezglutenowe oraz lody o smaku szarlotki, granatu, kiwi, orzecha laskowego czy marakui.

Jesz Lody Tradycyjne
Lodziarnia oferuje bogaty wybór deserów lodowych. Gałki o różnych smakach serwowane są w tradycyjnych lub kakaowych wafelkach. W menu znajdują się również kawy, np. włoska affogato (espresso z kulką lodów w środku) oraz inne napoje na ciepło i zimno.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Jesz Lody Tradycyjne w Warszawa 02-796. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
plac Zamkowy 4
Chile&Chill
Instalatorów 5/U5
Dodo Pizza
Grochowska 207
Dodo Pizza
Jana Pawła II 18
Dodo Pizza
Domaniewska 28

Jedzenie w domu w Warszawa

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/caffe-figaro (72) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (68) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (60) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (57) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (49)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Warszawa:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/piwnica-pub-szczecin / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-minh-anh-poznan / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizza-u-benka-grodzisk-mazowiecki / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/catering-sielanka / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/agama / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/sushi-love / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/domowe-smaki-orlat-lwowskich / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-don-chili-zielona-gora / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/grande-tomato-konstancin-jeziorna / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/dobry-duszek-obiady-domowe-radom


Ocena - Jesz Lody Tradycyjne