Jesz Lody Tradycyjne

Bronikowskiego 1 lok. 4/A1
Warszawa, 02-796

Opinie Jesz Lody Tradycyjne

Twoja ogólna ocena Jesz Lody Tradycyjne w Warszawa

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Jesz Lody Tradycyjne. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Jesz Lody Tradycyjne

Wybierz 1 z 3 opcji


10,99 zł zamiast 18 zł za 4 gałki lodów,
15,99 zł zamiast 27 zł za 6 gałek lodów,
20,99 zł zamiast 36 zł za 8 gałek lodów.


Przygotowywane na miejscu lody charakteryzują się bogactwem i różnorodnością smaków oraz, jak sama nazwa wskazuje, są przygotowywane wyłącznie z naturalnych składników. Bazę lodów stanowi świeże mleko i śmietanka, 100% pasty orzechowe i czekolady „extra dark”, a sorbety są wzbogacone dużą ilością owoców. Wśród wciąż zmieniających się smaków można znaleźć lody bezcukrowe, bezglutenowe oraz lody o smaku szarlotki, granatu, kiwi, orzecha laskowego czy marakui.

Jesz Lody Tradycyjne
Lodziarnia oferuje bogaty wybór deserów lodowych. Gałki o różnych smakach serwowane są w tradycyjnych lub kakaowych wafelkach. W menu znajdują się również kawy, np. włoska affogato (espresso z kulką lodów w środku) oraz inne napoje na ciepło i zimno.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Jesz Lody Tradycyjne w Warszawa 02-796. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Fantazja Tortów
Ksawerego Bronikowskiego 1/4/A1 cz.1
Pierogi Tutaj
Puławska 103/14
Yokohama Sushi
Mińska 16
Hung Asia
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
STALOWY KUCYK
Jagiellońska 78

Jedzenie w domu w Warszawa

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-rawicz (73) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (67) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (59) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (51)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Warszawa:

thailand street food wynalazek / kuchnia grecka bielawa / restauracja amerykańska stanisławów pierwszy / obiady po prostu poznan / bar mleczny kraków ruczaj / luigi szamka / kebab friends krosno menu / lunch bar kulinaria / halong sroda wlkp menu / poznan ognisty wok kurczak