Co-Nieco

Bitwy pod Płowcami 61
Sopot, 81-731

Telefon: -

Zamów jedzenie Polish online.
Opinie Co-Nieco

Twoja ogólna ocena Co-Nieco w Sopot

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Co-Nieco. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Co-NiecoZupy

 • Rosół z makaronem
 • Żurek
 • Zupa gulaszowa

Dania główne

 • Pierogi z kapustą i grzybami 8 szt.
 • Pierogi z mięsem wieprzowym 8 szt.
 • Makaron penne z sosem pomidorowym
 • Makaron spaghetti z grillowanym kurczakiem
 • Grillowana pierś z kurczaka
 • Risotto z podgrzybkami
 • Kotlet schabowy
 • Karkówka w sosie grzybowym

Zamów jedzenie online na dowóz z Co-Nieco w Sopot 81-731. Sprawdź ofertę Polish restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Gluten Tak
Niepodległości 754
Ciao Pizza!
Zamkowa Góra 37
Leniwa Baba
Bohaterów Monte Cassino 6
Studio Zdrowia Dietering
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Małe Molo
pl. Mamuszki 10

Jedzenie w domu w Sopot

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/caffe-figaro (72) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (68) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (60) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (57) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (49)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Sopot:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/piwnica-pub-szczecin / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-minh-anh-poznan / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizza-u-benka-grodzisk-mazowiecki / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/catering-sielanka / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/agama / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/sushi-love / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/domowe-smaki-orlat-lwowskich / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-don-chili-zielona-gora / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/grande-tomato-konstancin-jeziorna / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/dobry-duszek-obiady-domowe-radom


Ocena - Co-Nieco