WPR BURGER

Henryka Sienkiewicza 5
Pruszków, 05-800

Opinie WPR BURGER

Twoja ogólna ocena WPR BURGER w Pruszków

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat WPR BURGER. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu WPR BURGER

Wybierz 1 z 3 opcji
Zestaw z dowolnym burgerem, frytkami, lemoniadą lub herbatą:


36 zł zamiast 58 zł za 2 zestawy,
49,90 zł zamiast 87 zł za 3 zestawy,
65 zł zamiast 116 zł za 4 zestawy.


WPR Burger
Restauracja słynie z byczych uczt – dosłownie. Jej specjalnością są bowiem burgery, które składają się ze 100% świeżej mazowieckiej i mazurskiej byczej wołowiny wylegującej się w chrupiącej bułce. Amerykańskie przysmaki mogą pojawić się na stole zarówno w wersji klasycznej, jak i w autorskiej, dodatkowo w towarzystwie domowych frytek. Ciekawie prezentuje się “
Mjut”
z roszponką, opiekaną gruszką, czerwoną cebulą, musztardą i miodem oraz “
Włoski śmierdziel”
z roszponką, serem gorgonzola i karmelizowaną cebulą. Burgery przygotowywane są ze świeżych produktów, a nie z mrożonek, dzięki czemu mają intensywny smak i aromat. Śledzenie procesu ich przyrządzania umożliwia otwarta kuchnia.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.