WPR BURGER

Henryka Sienkiewicza 5
Pruszków, 05-800

Telefon: -

Opinie WPR BURGER

Twoja ogólna ocena WPR BURGER w Pruszków

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat WPR BURGER. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu WPR BURGER

Wybierz 1 z 3 opcji
Zestaw z dowolnym burgerem, frytkami, lemoniadą lub herbatą:


36 zł zamiast 58 zł za 2 zestawy,
49,90 zł zamiast 87 zł za 3 zestawy,
65 zł zamiast 116 zł za 4 zestawy.


WPR Burger
Restauracja słynie z byczych uczt – dosłownie. Jej specjalnością są bowiem burgery, które składają się ze 100% świeżej mazowieckiej i mazurskiej byczej wołowiny wylegującej się w chrupiącej bułce. Amerykańskie przysmaki mogą pojawić się na stole zarówno w wersji klasycznej, jak i w autorskiej, dodatkowo w towarzystwie domowych frytek. Ciekawie prezentuje się “
Mjut”
z roszponką, opiekaną gruszką, czerwoną cebulą, musztardą i miodem oraz “
Włoski śmierdziel”
z roszponką, serem gorgonzola i karmelizowaną cebulą. Burgery przygotowywane są ze świeżych produktów, a nie z mrożonek, dzięki czemu mają intensywny smak i aromat. Śledzenie procesu ich przyrządzania umożliwia otwarta kuchnia.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z WPR BURGER w Pruszków 05-800. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Yoku Sushi
Tomcia Palucha 6/34
Pizza Hut
Powstańców 7A
Pastrami Pruszków
Stanisława Staszica 1D/1U
Frentzza & Meet and Fit
Ołówkowa 1D lok.101
Shoga Sushi
Tadeusza Kościuszki 12/1

Jedzenie w domu w Pruszków

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/caffe-figaro (72) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (68) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (60) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (57) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (49)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Pruszków:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/piwnica-pub-szczecin / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-minh-anh-poznan / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizza-u-benka-grodzisk-mazowiecki / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/catering-sielanka / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/agama / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/sushi-love / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/domowe-smaki-orlat-lwowskich / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-don-chili-zielona-gora / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/grande-tomato-konstancin-jeziorna / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/dobry-duszek-obiady-domowe-radom


Ocena - WPR BURGER