WPR BURGER

Henryka Sienkiewicza 5
Pruszków, 05-800

Telefon: -

Opinie WPR BURGER

Twoja ogólna ocena WPR BURGER w Pruszków

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat WPR BURGER. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu WPR BURGER

Wybierz 1 z 3 opcji
Zestaw z dowolnym burgerem, frytkami, lemoniadą lub herbatą:


36 zł zamiast 58 zł za 2 zestawy,
49,90 zł zamiast 87 zł za 3 zestawy,
65 zł zamiast 116 zł za 4 zestawy.


WPR Burger
Restauracja słynie z byczych uczt – dosłownie. Jej specjalnością są bowiem burgery, które składają się ze 100% świeżej mazowieckiej i mazurskiej byczej wołowiny wylegującej się w chrupiącej bułce. Amerykańskie przysmaki mogą pojawić się na stole zarówno w wersji klasycznej, jak i w autorskiej, dodatkowo w towarzystwie domowych frytek. Ciekawie prezentuje się “
Mjut”
z roszponką, opiekaną gruszką, czerwoną cebulą, musztardą i miodem oraz “
Włoski śmierdziel”
z roszponką, serem gorgonzola i karmelizowaną cebulą. Burgery przygotowywane są ze świeżych produktów, a nie z mrożonek, dzięki czemu mają intensywny smak i aromat. Śledzenie procesu ich przyrządzania umożliwia otwarta kuchnia.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z WPR BURGER w Pruszków 05-800. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Yoku Sushi
Tomcia Palucha 6/34
Pizza Hut
Powstańców 7A
Pastrami Pruszków
Stanisława Staszica 1D/1U
Frentzza & Meet and Fit
Ołówkowa 1D lok.101
Shoga Sushi
Tadeusza Kościuszki 12/1

Jedzenie w domu w Pruszków

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (22) / kfc dowóz do domu (22) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/sliwka-w-kompot-sopot (21) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / falafel w wejherowie (19) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/polny-bar-mleczny-warszawa (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (17)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Pruszków:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/fabryka-smakow-pilsudskiego / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kfc-krakow-modlnica-czestochowska-a-modlnica / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/gusto-pub-pizzeria / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/wok-to-walk-krakow / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-petrochemia-boleslawiec / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-laguna-ul-gdanska-chojnice / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-pod-papugami-bydgoszcz / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-laguna-chojnice / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/lekko-good-food-friends-gdansk / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-w-cisach-wasilkow


Ocena - WPR BURGER