Pizzeria Bolonia

ul. Zieleniec 7
Mosina, 62-050

Telefon: -

Zamów jedzenie Pizza online.
Opinie Pizzeria Bolonia

Twoja ogólna ocena Pizzeria Bolonia w Mosina

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Pizzeria Bolonia. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Pizzeria Bolonia

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Pizzeria Bolonia w Mosina 62-050. Sprawdź ofertę Pizza restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Efe Kebab Pizza
Krotowskiego 16a/49
Nagoya Sushi
Śremska 86
Peperoncino
Farbiarska 28
Pizzeria Bolonia
Zieleniec 7
Nagoya Sushi Studio
ul. Śremska 86

Jedzenie w domu w Mosina

Użytkownicy zainteresowani w:

jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / hoang bao bar orientalny Łomża (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / neon bistro (13) / atmosfera włodawa menu (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13) / tłusty śledź łódź menu (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Mosina:

wegr,ce jedzenie / jedzenie z dowozem kozienice / amir kebab płock / foodup krakow / kebab na dowoz warka / morgan grill&bar kętrzyn / krakuw gołaśka trztery smaki / kebab tarnowskie góry / swarzędz zakupy z dowozem / zamkowa brodnica menu


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Pizzeria Bolonia - Pizza Sprawdź Menu. Zamów Online - Mosina 5 z 5 (33 oceny)
Ocena - Pizzeria Bolonia