Kurczak z Rożna

Teatralna 6
Ruda Śląska, 41-710

Zamów jedzenie American online.
Opinie Kurczak z Rożna

Twoja ogólna ocena Kurczak z Rożna w Ruda Śląska

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Kurczak z Rożna. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Kurczak z RożnaNajpopularniejsze dania

  • Frytki [duże]
  • Cały kurczak
  • Połówka kurczaka

Kurczak z rożna

  • Ćwiartka kurczaka
  • Połówka kurczaka
  • Cały kurczak

Fast-Food

  • Hamburger
  • Hot-Dog
  • Frytki

Zamów jedzenie online na dowóz z Kurczak z Rożna w Ruda Śląska 41-710. Sprawdź ofertę American restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Viet Tien Ruda Śląska
Obrońców Westerplatte 7
BAJA - Bajeczne Zapieksy - Ha
1 Maja 57A
Memo Kebab
Czarnoleśna 1
Star Kebab
Górnośląska 16
Pracownia na Kamiennej
Kamienna 31/01

Jedzenie w domu w Ruda Śląska

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-rawicz (73) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (67) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (59) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (51)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Ruda Śląska:

antalya kebab tomaszów lubelski menu / swiss kebab / pizza nowa głuszyca / raz na wozie dania gotowe / restauracja bosman lublin / surimi rybny raj / jozefow jedzenie dowoz / dostawy jedzenia marki / yumi sushi & shop milanówek / yumi sushi & shop milanówek


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Kurczak z Rożna
5 z 5 (5 oceny)
Ocena - Kurczak z Rożna