Kurczak z Rożna

Teatralna 6
Ruda Śląska, 41-710

Telefon: -

Zamów jedzenie American online.
Opinie Kurczak z Rożna

Twoja ogólna ocena Kurczak z Rożna w Ruda Śląska

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Kurczak z Rożna. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Kurczak z RożnaNajpopularniejsze dania

  • Frytki [duże]
  • Cały kurczak
  • Połówka kurczaka

Kurczak z rożna

  • Ćwiartka kurczaka
  • Połówka kurczaka
  • Cały kurczak

Fast-Food

  • Hamburger
  • Hot-Dog
  • Frytki

Zamów jedzenie online na dowóz z Kurczak z Rożna w Ruda Śląska 41-710. Sprawdź ofertę American restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Arman Kebab - Godula
Joanny 14
Star Kebab
Górnośląska 16
Memo Kebab
Czarnoleśna 1
Floriana Kebab
Floriana 7
Restauracja Wiśniowy Sad
1 Maja 76

Jedzenie w domu w Ruda Śląska

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (22) / kfc dowóz do domu (22) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/sliwka-w-kompot-sopot (21) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / falafel w wejherowie (19) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/polny-bar-mleczny-warszawa (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (17)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Ruda Śląska:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pierogarnia-na-gliwickiej / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kfc-krakow-modlnica-czestochowska-a-modlnica / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/gusto-pub-pizzeria / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/wok-to-walk-krakow / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-petrochemia-boleslawiec / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-laguna-ul-gdanska-chojnice / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-pod-papugami-bydgoszcz / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-laguna-chojnice / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/lekko-good-food-friends-gdansk / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-w-cisach-wasilkow


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Kurczak z Rożna - American Sprawdź Menu. Zamów Online - Ruda Śląska 5 z 5 (5 oceny)
Ocena - Kurczak z Rożna