KFC Grodzisk Mazowiecki Królewska

Cegielniana 2
Grodzisk Mazowiecki, 05-827

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Grodzisk Mazowiecki Królewska

Twoja ogólna ocena KFC Grodzisk Mazowiecki Królewska w Grodzisk Mazowiecki

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Grodzisk Mazowiecki Królewska. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Grodzisk Mazowiecki Królewska

Witamy w KFC, miejscu, gdzie tradycyjny smak spotyka nowoczesne wygody! Nasza restauracja w Grodzisk Mazowiecki, mieszcząca się przy Cegielniana 2, to idealne miejsce dla miłośników kultowych przysmaków KFC. Oferujemy pełne doznania kulinarne, które możesz teraz zamówić na dowóz lub zjeść na miejscu.

Nasze menu zachwyca szerokim wyborem klasycznych dań, w tym soczystych kurczaków, chrupiących frytek i oryginalnych burgerów. Spróbuj naszych ikonicznych Hot Wings, aromatycznych Chicken Bites czy klasycznego Chicken Bucket, idealnego na wspólne posiłki z przyjaciółmi. Dla miłośników śniadań proponujemy wyśmienite brioszki w towarzystwie aromatycznej kawy.

Nasza lokalizacja na Cegielniana 2 w Grodzisk Mazowiecki jest otwarta, byś mógł cieszyć się naszymi smakołykami przez większość dnia. Zajrzyj do naszego przytulnego lokalu od Poniedziałek: 07:00 - 23:59
Wtorek: 07:00 - 23:59
środa: 07:00 - 23:59
Czwartek: 07:00 - 23:59
Piątek: 07:00 - 23:59
Sobota: 07:00 - 23:59
Niedziela: 09:00 - 23:00
i doświadcz prawdziwego smaku KFC, gdzie tradycja spotyka nowoczesność. Czekamy na Ciebie, byś mógł poczuć niepowtarzalny smak kawałka KFC w każdym kęsie! Smacznego!

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Grodzisk Mazowiecki Królewska w Grodzisk Mazowiecki 05-827. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Twist of Taste
Elizy Orzeszkowej 6/8
+48 Burger
Rusałki 33
Farma
Tadeusza Kościuszki 8a
Nabutok
Jana Kilińskiego 11 lok.U10
Am Am Kebab
Żyrardowska 14

Jedzenie w domu w Grodzisk Mazowiecki

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-rawicz (73) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (67) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (59) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (51)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Grodzisk Mazowiecki:

fusion kebab banino / abitsyw / coco kabaty / bonoful kebab Łazy menu / polny bar mleczny dostawa / thailand street food wynalazek / kuchnia grecka bielawa / restauracja amerykańska stanisławów pierwszy / obiady po prostu poznan / bar mleczny kraków ruczaj