KFC Gniezno Rondo

Gdańska 119
Gniezno, 62-200

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Gniezno Rondo

Twoja ogólna ocena KFC Gniezno Rondo w Gniezno

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Gniezno Rondo. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Gniezno Rondo

Witamy w KFC, miejscu, gdzie tradycyjny smak spotyka nowoczesne wygody! Nasza restauracja w Gniezno, mieszcząca się przy Gdańska 119, to idealne miejsce dla miłośników kultowych przysmaków KFC. Oferujemy pełne doznania kulinarne, które możesz teraz zamówić na dowóz lub zjeść na miejscu.

Nasze menu zachwyca szerokim wyborem klasycznych dań, w tym soczystych kurczaków, chrupiących frytek i oryginalnych burgerów. Spróbuj naszych ikonicznych Hot Wings, aromatycznych Chicken Bites czy klasycznego Chicken Bucket, idealnego na wspólne posiłki z przyjaciółmi. Dla miłośników śniadań proponujemy wyśmienite brioszki w towarzystwie aromatycznej kawy.

Nasza lokalizacja na Gdańska 119 w Gniezno jest otwarta, byś mógł cieszyć się naszymi smakołykami przez większość dnia. Zajrzyj do naszego przytulnego lokalu od Poniedziałek: 00:00 - 23:59
Wtorek: 11:00 - 21:30
środa: 09:30 - 21:30
Czwartek: 09:30 - 21:30
Piątek: 09:30 - 22:30
Sobota: 09:30 - 22:30
Niedziela: 00:00 - 23:59
i doświadcz prawdziwego smaku KFC, gdzie tradycja spotyka nowoczesność. Czekamy na Ciebie, byś mógł poczuć niepowtarzalny smak kawałka KFC w każdym kęsie! Smacznego!

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Gniezno Rondo w Gniezno 62-200. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Kebab Star Marks
Osiedle Władysława Łokietka 25F
Magazyn Chili Piwnica
3 Maja 1/7
Fuzja Smaku Food & Events
Elizy Orzeszkowej 29D
Sufiya Kebab
Witkowska 9
Miss Grillhouse
Rynek 16

Jedzenie w domu w Gniezno

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-rawicz (73) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (67) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (59) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (51)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Gniezno:

fusion kebab banino / abitsyw / coco kabaty / bonoful kebab Łazy menu / polny bar mleczny dostawa / thailand street food wynalazek / kuchnia grecka bielawa / restauracja amerykańska stanisławów pierwszy / obiady po prostu poznan / bar mleczny kraków ruczaj