Jesz Lody Tradycyjne

Al. Rzeczypospolitej 18/178U
Warszawa, 02-972

Telefon: -

Opinie Jesz Lody Tradycyjne

Twoja ogólna ocena Jesz Lody Tradycyjne w Warszawa

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Jesz Lody Tradycyjne. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Jesz Lody Tradycyjne

Wybierz 1 z 3 opcji


10,99 zł zamiast 18 zł za 4 gałki lodów,
15,99 zł zamiast 27 zł za 6 gałek lodów,
20,99 zł zamiast 36 zł za 8 gałek lodów.


Przygotowywane na miejscu lody charakteryzują się bogactwem i różnorodnością smaków oraz, jak sama nazwa wskazuje, są przygotowywane wyłącznie z naturalnych składników. Bazę lodów stanowi świeże mleko i śmietanka, 100% pasty orzechowe i czekolady „extra dark”, a sorbety są wzbogacone dużą ilością owoców. Wśród wciąż zmieniających się smaków można znaleźć lody bezcukrowe, bezglutenowe oraz lody o smaku szarlotki, granatu, kiwi, orzecha laskowego czy marakui.

Jesz Lody Tradycyjne
Lodziarnia oferuje bogaty wybór deserów lodowych. Gałki o różnych smakach serwowane są w tradycyjnych lub kakaowych wafelkach. W menu znajdują się również kawy, np. włoska affogato (espresso z kulką lodów w środku) oraz inne napoje na ciepło i zimno.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Jesz Lody Tradycyjne w Warszawa 02-972. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
plac Zamkowy 4
Chile&Chill
Instalatorów 5/U5
Dodo Pizza
Grochowska 207
Dodo Pizza
Jana Pawła II 18
Dodo Pizza
Domaniewska 28

Jedzenie w domu w Warszawa

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/phuong-thao-29-listopada (30) / doro dzierżoniów (30) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/hak-smak-gorzow-wielkopolski (29) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (28) / yes tu pizza (28) / jedzenie na dowóz bydgoszcz (28) / cyprysek góralska zdrowa żywność (27) / hoang bao bar orientalny Łomża (27) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/polny-bar-mleczny-warszawa (25) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (25)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Warszawa:

gastrofazza koźle nenu / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/asia-bar-kuchnia-azjatycka-warszawa / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/donga-krakow / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-u-chlopa-pomorska-a-kielce / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-przy-kwadracie-gorzow-wielkopolski / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ice-rolls-twojaczekoladka-wroclaw / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizza-city-szczecin / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kregielnia-alibi-club / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/mowish-mash-poznan / skorpion restauracja menu


Ocena - Jesz Lody Tradycyjne