Jesz Lody Tradycyjne

Al. Rzeczypospolitej 18/178U
Warszawa, 02-972

Opinie Jesz Lody Tradycyjne

Twoja ogólna ocena Jesz Lody Tradycyjne w Warszawa

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Jesz Lody Tradycyjne. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Jesz Lody Tradycyjne

Wybierz 1 z 3 opcji


10,99 zł zamiast 18 zł za 4 gałki lodów,
15,99 zł zamiast 27 zł za 6 gałek lodów,
20,99 zł zamiast 36 zł za 8 gałek lodów.


Przygotowywane na miejscu lody charakteryzują się bogactwem i różnorodnością smaków oraz, jak sama nazwa wskazuje, są przygotowywane wyłącznie z naturalnych składników. Bazę lodów stanowi świeże mleko i śmietanka, 100% pasty orzechowe i czekolady „extra dark”, a sorbety są wzbogacone dużą ilością owoców. Wśród wciąż zmieniających się smaków można znaleźć lody bezcukrowe, bezglutenowe oraz lody o smaku szarlotki, granatu, kiwi, orzecha laskowego czy marakui.

Jesz Lody Tradycyjne
Lodziarnia oferuje bogaty wybór deserów lodowych. Gałki o różnych smakach serwowane są w tradycyjnych lub kakaowych wafelkach. W menu znajdują się również kawy, np. włoska affogato (espresso z kulką lodów w środku) oraz inne napoje na ciepło i zimno.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.