Jadłodajnia Jak u Mamy

os Willowe 1
Kraków, 31-901

Telefon: -

Zamów jedzenie Domowe, Pierogi, Naleśniki online.
Opinie Jadłodajnia Jak u Mamy

Twoja ogólna ocena Jadłodajnia Jak u Mamy w Kraków

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Jadłodajnia Jak u Mamy. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Jadłodajnia Jak u Mamy

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Jadłodajnia Jak u Mamy w Kraków 31-901. Sprawdź ofertę Domowe, Pierogi, Naleśniki restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Bistro 116
Juliusza Lea 116
Biesiada u Dobrego
Dobrego Pasterza 8
Zupitto
Powstańców Śląskich 26
Domowa piekarnia Ziarneczko
Karmelicka 18
Pętla Pizza
Balicka 18C

Jedzenie w domu w Kraków

Użytkownicy zainteresowani w:

ognisty smok menu na dzis (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / arteria gorzów (18) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / cyprysek (15) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / restauracja osiedlowa bydgoszcz (14)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Kraków:

pizza oh ah szczecin kontakt / bieżuń pizzeria / kaminica otmuchow / the best italia przeźmierowo / pizzeria 46 deszczno menu / restauracje andrychów z dowozem / zapiekanka zielona góra / grzeszny naleśnik bielsko-biala / pierozkarnia elk menu / mamma mia stalowa wola pyszne pl


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Jadłodajnia Jak u Mamy - Domowe, Pierogi, Naleśniki Sprawdź Menu. Zamów Online - Kraków 4 z 5 (13 oceny)
Ocena - Jadłodajnia Jak u Mamy