Dodo Pizza

Domaniewska 28
Warszawa, 02-672

Telefon: -

Opinie Dodo Pizza

Twoja ogólna ocena Dodo Pizza w Warszawa

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Dodo Pizza. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Dodo Pizza

Szczegóły:


rodzaj kuchni: włoska
skład oferty: duża pizza (35 cm)
link do menu dostępny tutaj
wyłączenia: brak
oferta ważna: na miejscu i w dostawie, zgodnie z obszarem zaznaczonym na mapie


Przykładowe pizze:


Pepperoni classic: sos do pizzy z pomidorów, ser mozzarella, pepperoni
Hawajska: sos do pizzy z pomidorów, ser mozzarella, szynka, ananas
Carbonara: ser mozzarella, sos biały, czosnek, cebula czerwona, boczek, pieczarki, ser cheddar
Vege premium: sos do pizzy z pomidorów, ser mozzarella, oliwki czarne, kukurydza, cebula czerwona, papryka zielona, pomidor cherry, pieczarki, rukola
Prosciutto &
Rukola: ser mozzarella, oliwki czarne, pomidor cherry, sos do pizzy z pomidorów, prosciutto, rukola
Cztery sery: ser mozzarella, sos biały, ser cheddar, ser parmesan, ser pleśniowy

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Dodo Pizza w Warszawa 02-672. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
plac Zamkowy 4
Chile&Chill
Instalatorów 5/U5
Dodo Pizza
Grochowska 207
Dodo Pizza
Jana Pawła II 18
Lagos Sushi
Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 32

Jedzenie w domu w Warszawa

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/phuong-thao-29-listopada (30) / doro dzierżoniów (30) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/hak-smak-gorzow-wielkopolski (29) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (28) / yes tu pizza (28) / jedzenie na dowóz bydgoszcz (28) / cyprysek góralska zdrowa żywność (27) / hoang bao bar orientalny Łomża (27) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/polny-bar-mleczny-warszawa (25) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (25)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Warszawa:

gastrofazza koźle nenu / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/asia-bar-kuchnia-azjatycka-warszawa / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/donga-krakow / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-u-chlopa-pomorska-a-kielce / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-przy-kwadracie-gorzow-wielkopolski / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ice-rolls-twojaczekoladka-wroclaw / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizza-city-szczecin / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kregielnia-alibi-club / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/mowish-mash-poznan / skorpion restauracja menu


Ocena - Dodo Pizza