Dodo Pizza

Jana Pawła II 18
Warszawa, 00-116

Telefon: -

Opinie Dodo Pizza

Twoja ogólna ocena Dodo Pizza w Warszawa

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Dodo Pizza. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Dodo Pizza

Szczegóły:


rodzaj kuchni: włoska
skład oferty: duża pizza (35 cm)
link do menu dostępny tutaj
wyłączenia: brak
oferta ważna: na miejscu i w dostawie, zgodnie z obszarem zaznaczonym na mapie


Przykładowe pizze:


Pepperoni classic: sos do pizzy z pomidorów, ser mozzarella, pepperoni
Hawajska: sos do pizzy z pomidorów, ser mozzarella, szynka, ananas
Carbonara: ser mozzarella, sos biały, czosnek, cebula czerwona, boczek, pieczarki, ser cheddar
Vege premium: sos do pizzy z pomidorów, ser mozzarella, oliwki czarne, kukurydza, cebula czerwona, papryka zielona, pomidor cherry, pieczarki, rukola
Prosciutto &
Rukola: ser mozzarella, oliwki czarne, pomidor cherry, sos do pizzy z pomidorów, prosciutto, rukola
Cztery sery: ser mozzarella, sos biały, ser cheddar, ser parmesan, ser pleśniowy

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Dodo Pizza w Warszawa 00-116. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
plac Zamkowy 4
Chile&Chill
Instalatorów 5/U5
Dodo Pizza
Grochowska 207
Dodo Pizza
Domaniewska 28
Lagos Sushi
Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 32

Jedzenie w domu w Warszawa

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/caffe-figaro (72) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (68) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (60) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (57) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (49)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Warszawa:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/piwnica-pub-szczecin / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-minh-anh-poznan / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizza-u-benka-grodzisk-mazowiecki / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/catering-sielanka / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/agama / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/sushi-love / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/domowe-smaki-orlat-lwowskich / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-don-chili-zielona-gora / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/grande-tomato-konstancin-jeziorna / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/dobry-duszek-obiady-domowe-radom


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Dodo Pizza - Sprawdź Menu. Zamów Online - Warszawa 5 z 5 (1 oceny)
Ocena - Dodo Pizza