Bar Pizza Na Shellu

ul. Świdnicka 64
Dzierżoniów, 58-200

Telefon: -

Zamów jedzenie Pizza, Domowe, Sałatki online.
Opinie Bar Pizza Na Shellu

Twoja ogólna ocena Bar Pizza Na Shellu w Dzierżoniów

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Bar Pizza Na Shellu. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Bar Pizza Na Shellu

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Bar Pizza Na Shellu w Dzierżoniów 58-200. Sprawdź ofertę Pizza, Domowe, Sałatki restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Healthy Burger
Rynek 9B
Bar Uniwersalny
Wrocławska 19
Bar Pizza Na Shellu
Świdnicka 69
Doro Restauracja Włoska
Świdnicka 47
Pizzeria Uno
ul. Piastowska 18

Jedzenie w domu w Dzierżoniów

Użytkownicy zainteresowani w:

szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / arteria gorzów (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / neon bistro (13) / atmosfera włodawa menu (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Dzierżoniów:

azmiri grudziadz / dobra pizza wrocław bulwar ikara / jedzenie na dowóz żagań / kebab z dostawa bedzin / cyprysek góralska zdrowa żywność opinie / amir.kebab sosnowiec / kebab samuel pabianice menu / atmosfera chełm / kebab zielonki / pizzeria pleszew poznańska


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Bar Pizza Na Shellu - Pizza, Domowe, Sałatki Sprawdź Menu. Zamów Online - Dzierżoniów 4 z 5 (52 oceny)
Ocena - Bar Pizza Na Shellu