Zamów Jedzenie z Dostawą - Zgorzelec

Zamów online w wybranej restauracji - Zgorzelec. Zamawianie jedzenia z dostawą to czynność łatwa i przyjemna.

Możesz wybrać spośród setek aromatycznych potraw z kuchni całego świata. To raj dla miłośników jedzenia, którzy lubią próbować nowości. Mamy ponad 2 restauracji dostarczających jedzenie i ponad 5 różnych rodzajów kuchni. Restauracje posiadają w swoich menu takie popularne dania jak amerykanskie, kurczak, Italian, Lunch dishes, Pizza. Znajdują się tu lokale serwujące dania z różnych zakątków świata. Zamów jedzenie online i zbieraj pieczątki od restauracji (Zgorzelec). Oferta (Zgorzelec) restauracji tak bogata, że potrawy kuchni z całego świata z pewnością dostępne są na dowóz również w Twojej okolicy.

KFC Zgorzelec Słowiańska
Słowiańska 5a, Zgorzelec, 59-900
Paradox
Józefa Poniatowskiego 3B, Zgorzelec, 59-900, Dolnośląskie


Restauracje w Zgorzelec

Pizza Hut, Kapelanka
Pizza Hut, Plac Kopernika
Loving Hut
Animusz
KFC, Karolinka

Także w Dolnośląskie

Wyszukiwanie użytkowników:

arteria gorzów (20) / falafel w wejherowie (19) / falafel we wejherwoie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / cyprysek (15) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15) / u bacy na cacy menu (14) / restauracja osiedlowa bydgoszcz (14)

Kuchnie świata w Zgorzelec:

amerykanskie / kurczak / Italian / Lunch dishes / Pizza

...opinie użytkowników

Wiola Wiola @ sierp. 5, 2020 - KFC Zgorzelec Słowiańska
Dziś się rozczarowałam obsługa..poprostu tragiczna .długi czas na przyjęcie zamówienia .ponad 20 minut za wydanie zamówienia .tragedia .obsługa niezorganizowana ..pierwszy raz nas to spotkało a nie było dużo ludzi w restauracji .godz 18.05


Oceń tę listę restauracji w Zgorzelec Dolnośląskie