Zdrowa Krowa Mariacka

ul. Mariacka 33
Katowice, 40-014

Telefon: -

Zamów jedzenie Burgery online.
Opinie Zdrowa Krowa Mariacka

Twoja ogólna ocena Zdrowa Krowa Mariacka w Katowice

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Zdrowa Krowa Mariacka. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Zdrowa Krowa Mariacka

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Zdrowa Krowa Mariacka w Katowice 40-014. Sprawdź ofertę Burgery restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Pijalnia Czekolady E.Wedel
3 Maja 30
Starbucks®, Silesia
Chorzowska 109a
KFC, Bracka
Bracka 4
Pizza Hut, Korfantego
Korfantego 9a
KFC, Galeria Katowicka
3 Maja 30

Jedzenie w domu w Katowice

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Katowice:

zajezdnia ketrab "kebab gwiazda" bielsko-biała / bar ostrów wielkopolski ostrów / silver dragon ząbki / piec na włoskiej / padtaj cieszyn / izmir kebab kudowa-zdrój / bar hanoi luboń menu / kebab szczecin rostocka / piri piri kebab / jedzenie siedlce


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Zdrowa Krowa Mariacka - Burgery Sprawdź Menu. Zamów Online - Katowice 4 z 5 (4 oceny)
Ocena - Zdrowa Krowa Mariacka