Zapiekanki - z ogórem czy bez? - Sokolska

ul. Sokolska 33
Katowice, 40-002

Telefon: -

Zamów jedzenie Kanapki online.
Opinie Zapiekanki - z ogórem czy bez? - Sokolska

Twoja ogólna ocena Zapiekanki - z ogórem czy bez? - Sokolska w Katowice

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Zapiekanki - z ogórem czy bez? - Sokolska. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Zapiekanki - z ogórem czy bez? - Sokolska

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Zapiekanki - z ogórem czy bez? - Sokolska w Katowice 40-002. Sprawdź ofertę Kanapki restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Ararat
Gliwicka 233
Polski Nie-Rząd Katowice
Pod Młynem 9
Yno Hot Dog
Mariacka 2
Taj
Dworcowa 4
City Chef
ul. Rynek 1

Jedzenie w domu w Katowice

Użytkownicy zainteresowani w:

szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / arteria gorzów (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / u bacy na cacy menu (14) / cyprysek menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / restauracja osiedlowa bydgoszcz (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Katowice:

restauracja gruzinska rumia / kebab krynica zdroj dowoz / jedzenie na wynos krynica zdrój / spotykacz warszawa opinie / kebab borowska / tu jadamy jak u mamy menu / domino płock menu / leonadro daj winko / kebab gdańsk przywidzka / jak u mamy os.tysiąclecia 42 menu


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Zapiekanki - z ogórem czy bez? - Sokolska - Kanapki Sprawdź Menu. Zamów Online - Katowice 4 z 5 (378 oceny)
Ocena - Zapiekanki - z ogórem czy bez? - Sokolska