Yno Hot Dog

Mariacka 2
Katowice, 40-014

Telefon: -

Zamów jedzenie American online.
Opinie Yno Hot Dog

Twoja ogólna ocena Yno Hot Dog w Katowice

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Yno Hot Dog. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Yno Hot DogNapoje bezalkoholowe

  • Woda gazowana 0,2l
  • Woda niegazowana 0,2l

Zamów jedzenie online na dowóz z Yno Hot Dog w Katowice 40-014. Sprawdź ofertę American restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Polski Stół
Chorzowska 152
Oh My Thai
Dworcowa 15
Pierogi Babuni
Józefowska 35
Shanghai Restaurant
Ignacego Paderewskiego 65
Monterro Pizza
3 maja 34a

Jedzenie w domu w Katowice

Użytkownicy zainteresowani w:

ognisty smok menu na dzis (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / arteria gorzów (18) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / cyprysek (15) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / restauracja osiedlowa bydgoszcz (14)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Katowice:

pizza oh ah szczecin kontakt / bieżuń pizzeria / kaminica otmuchow / the best italia przeźmierowo / pizzeria 46 deszczno menu / restauracje andrychów z dowozem / zapiekanka zielona góra / grzeszny naleśnik bielsko-biala / pierozkarnia elk menu / mamma mia stalowa wola pyszne pl


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Yno Hot Dog - American Sprawdź Menu. Zamów Online - Katowice 5 z 5 (31 oceny)
Ocena - Yno Hot Dog