WPR Burger

ul.Sienkiewicza 5
Pruszków, 05-800

Telefon: -

Zamów jedzenie Burgery online.
Opinie WPR Burger

Twoja ogólna ocena WPR Burger w Pruszków

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat WPR Burger. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu WPR Burger

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z WPR Burger w Pruszków 05-800. Sprawdź ofertę Burgery restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Yoku Sushi
Tomcia Palucha 6/34
Pizza Hut
Powstańców 7A
Pastrami Pruszków
Stanisława Staszica 1D/1U
Frentzza & Meet and Fit
Ołówkowa 1D lok.101
Shoga Sushi
Tadeusza Kościuszki 12/1

Jedzenie w domu w Pruszków

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Pruszków:

zajezdnia ketrab "kebab gwiazda" bielsko-biała / bar ostrów wielkopolski ostrów / silver dragon ząbki / piec na włoskiej / padtaj cieszyn / izmir kebab kudowa-zdrój / bar hanoi luboń menu / kebab szczecin rostocka / piri piri kebab / jedzenie siedlce


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
WPR Burger - Burgery Sprawdź Menu. Zamów Online - Pruszków 5 z 5 (12 oceny)
Ocena - WPR Burger