Vietnam House

ul. Hetmana Jana Zamoyskiego, nr 62A
Zamość, 22-400

Telefon: -

Zamów jedzenie Azjatyckie online.
Opinie Vietnam House

Twoja ogólna ocena Vietnam House w Zamość

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Vietnam House. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Vietnam House

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Vietnam House w Zamość 22-400. Sprawdź ofertę Azjatyckie restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Pajda Chleba
Wyszyńskiego 87a
2 House
ul. Zamoyskiego 62A
Bar Przy Lwowskiej
Lwowska 16
Obiady Bosa
Męczenników Rotudy 2
Kura domowa
Partyzantów 60

Jedzenie w domu w Zamość

Użytkownicy zainteresowani w:

szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / arteria gorzów (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / u bacy na cacy menu (14) / cyprysek menu (14) / tłusty śledź łódź menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Zamość:

bordoo gostynin / bao nam warszawa / parabar gorzów / urfa kebab legionowo / bistro gdynia ul.legionow / chińskie zgierz / chinczyk zabki / jedzenie na dowóz gorzów / jem sushi konin menu / pizzeria zakalec ozorków ozorków


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Vietnam House - Azjatyckie Sprawdź Menu. Zamów Online - Zamość 5 z 5 (8 oceny)
Ocena - Vietnam House