Tu Jadamy Jak u Mamy

ul. Wybickiego 14
Rumia, 84-230

Telefon: -

Zamów jedzenie Domowe online.
Opinie Tu Jadamy Jak u Mamy

Karol @
pazdz. 15, 2020
Super

Twoja ogólna ocena Tu Jadamy Jak u Mamy w Rumia

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Tu Jadamy Jak u Mamy. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Tu Jadamy Jak u Mamy

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Tu Jadamy Jak u Mamy w Rumia 84-230. Sprawdź ofertę Domowe restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Bar chiński Panda
Mazowiecka 2
Gruby Benek
Dębogórska 132/7
Boss kebab
Wybickiego 24
I Love Pizza
Sabata 2C
Restauracja Gastrofaza
Gdańska 9

Jedzenie w domu w Rumia

Użytkownicy zainteresowani w:

jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / hoang bao bar orientalny Łomża (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / neon bistro (13) / atmosfera włodawa menu (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13) / tłusty śledź łódź menu (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Rumia:

wegr,ce jedzenie / jedzenie z dowozem kozienice / amir kebab płock / foodup krakow / kebab na dowoz warka / morgan grill&bar kętrzyn / krakuw gołaśka trztery smaki / kebab tarnowskie góry / swarzędz zakupy z dowozem / zamkowa brodnica menu


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Tu Jadamy Jak u Mamy - Domowe Sprawdź Menu. Zamów Online - Rumia 5 z 5 (55 oceny)
Ocena - Tu Jadamy Jak u Mamy