Tu Jadamy Jak u Mamy

ul. Wybickiego 14
Rumia, 84-230

Telefon: -

Zamów jedzenie Domowe online.
Opinie Tu Jadamy Jak u Mamy

Karol @
pazdz. 15, 2020
Super

Twoja ogólna ocena Tu Jadamy Jak u Mamy w Rumia

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Tu Jadamy Jak u Mamy. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Tu Jadamy Jak u Mamy

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Tu Jadamy Jak u Mamy w Rumia 84-230. Sprawdź ofertę Domowe restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Horus Kebab
Mickiewicza 78
Pizzeria Wenecja
Wileńska 33
Domino's Pizza
Pomorska 4
Napoli Pizza & Pasta
Starowiejska 2a/2
Restauracja Tequila
Dąbrowskiego 107

Jedzenie w domu w Rumia

Użytkownicy zainteresowani w:

ognisty smok menu na dzis (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / arteria gorzów (18) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / cyprysek (15) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / restauracja osiedlowa bydgoszcz (14)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Rumia:

pizza oh ah szczecin kontakt / bieżuń pizzeria / kaminica otmuchow / the best italia przeźmierowo / pizzeria 46 deszczno menu / restauracje andrychów z dowozem / zapiekanka zielona góra / grzeszny naleśnik bielsko-biala / pierozkarnia elk menu / mamma mia stalowa wola pyszne pl


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Tu Jadamy Jak u Mamy - Domowe Sprawdź Menu. Zamów Online - Rumia 5 z 5 (55 oceny)
Ocena - Tu Jadamy Jak u Mamy