Słodka Chili

Irysowa 1
Bielany Wrocławskie, 55-040

Telefon: -

Zamów jedzenie Breakfast Lunch, Polish online.
Opinie Słodka Chili

Twoja ogólna ocena Słodka Chili w Bielany Wrocławskie

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Słodka Chili. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Słodka ChiliDania mięsne

  • Tacos z mięsem
  • Wątróbka
  • Mielony
  • Strogonow drobiowy
  • Karczek szpikowany czosnkiem
  • Burger indycze
  • Żołądki drobiowe w sosie chrzanowym

Dania wege

  • Kotlety z kaszy jaglanej i kalafiora 2 szt.
  • Racuchy 3 szt.

Zamów jedzenie online na dowóz z Słodka Chili w Bielany Wrocławskie 55-040. Sprawdź ofertę Breakfast Lunch, Polish restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Burger King
Czekoladowa 20
Pizza Hut
Czekoladowa 14
KFC
Tyniecka 4A
Kebsik Na Wypasie
Wrocławska 49
Kebab Hut
Tyniecka 4

Jedzenie w domu w Bielany Wrocławskie

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/caffe-figaro (72) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (71) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (68) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (66) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-spokojna-2-lublin (61) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (60) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (58) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (57) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kamienica-smaku-gorzow-wielkopolski (49)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Bielany Wrocławskie:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/piwnica-pub-szczecin / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-minh-anh-poznan / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizza-u-benka-grodzisk-mazowiecki / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/catering-sielanka / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/agama / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/sushi-love / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/domowe-smaki-orlat-lwowskich / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-don-chili-zielona-gora / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/grande-tomato-konstancin-jeziorna / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/dobry-duszek-obiady-domowe-radom


Ocena - Słodka Chili