Restauracja Ukraińska Hutorok

ul. Czapskich 1
Kraków, 31-110

Telefon: -

Zamów jedzenie Pierogi, Domowe online.
Opinie Restauracja Ukraińska Hutorok

Oksana @
wrzes. 6, 2019
Dzień dobry!
Byliśmy z mężem u was, jedzenie smakowało, kwas wyśmienity. Obsługa miła i na poziomie. To plusy.
Otrzymaliśmy wizytówkę, ponieważ chcieliśmy skontaktować się z właścicielką i omówić warunki rezerwacji na spotkanie rodzinne. Dzwoniłam kilka krotne, nagrałam się na sekretarce 4.09.2019. Cisza, brak odpowiedzi. Restauracja w ten dzień była czynna. Dla mnie jest to niezrozumiałe.Dokonałam wpisu jako zapytanie na stronie restauracji - dalej cisza?!
Mam nadzieje że uda się w końcu otrzymać mimo zapracowania właścicieli odpowiedź. Z poważaniem Oksana Sachoszko

Twoja ogólna ocena Restauracja Ukraińska Hutorok w Kraków

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Restauracja Ukraińska Hutorok. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Restauracja Ukraińska Hutorok

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Restauracja Ukraińska Hutorok w Kraków 31-110. Sprawdź ofertę Pierogi, Domowe restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

77 Sushi
ul. Poselska 18
No Bones
Bracka 15
Tokyo Sushi
Bohaterów Września 1
Tokyo Sushi
Czerwone Maki 33
McDonald's
Pawia 5

Jedzenie w domu w Kraków

Użytkownicy zainteresowani w:

troja lubawa menu (5) / restauracja dowoz 24 augustow (5) / impuls swidnik (5) / bar granat retkinska (5) / aida kebab bochnia cfacebook (5) / kebab morgan kętrzyn telefon (5) / jedzenie z dowozem (4) / chińczyk łomża giełczyńska menu (4) / posada cichy port (4) / walcz warka (4)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Kraków:

kebab euforia kraków / bistro przystanek kłodzko / pizza ople koraszewskiego / tel:667904403 / amir kebab ligocka / zapiekanki nello sosnowiec / jedzenie z dowozem w jaśle / indyjska restauracja wolomin / paprotka jedzenie / jedzenie z dowozem w jaśle


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Restauracja Ukraińska Hutorok - Pierogi, Domowe Sprawdź Menu. Zamów Online - Kraków 5 z 5 (4 oceny)
Ocena - Restauracja Ukraińska Hutorok