Restauracja Bar Pychotka

ul. Wyzwolenia 19 (wejście od Pocztowej)
Świętochłowice, 41-600

Telefon: -

Zamów jedzenie Domowe online.
Opinie Restauracja Bar Pychotka

Paulina @
sierp. 4, 2019
Chciałam zapytać czy kosztujecie jedzenie które podejście, przed chwilą zamawialam placki z gulaszem i salatka z pora do nich była kwaśna, już kiedys dostałam kwaśny sos do kusek godzinę przed zamknięciem.. To jest moje ostatnie jedzenie które u was zamawialam.

Twoja ogólna ocena Restauracja Bar Pychotka w Świętochłowice

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Restauracja Bar Pychotka. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Restauracja Bar Pychotka

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Restauracja Bar Pychotka w Świętochłowice 41-600. Sprawdź ofertę Domowe restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Kebab Zgoda
Wojska Polskiego 55
Pyszne Gramy
Katowicka 21
Pizzeria Finezja
ul. Katowicka 19
Maxi Pizza
Katowicka 67
Pizzeria Fiamma
Hajduki 8

Jedzenie w domu w Świętochłowice

Użytkownicy zainteresowani w:

jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / hoang bao bar orientalny Łomża (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / neon bistro (13) / atmosfera włodawa menu (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13) / tłusty śledź łódź menu (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Świętochłowice:

wegr,ce jedzenie / jedzenie z dowozem kozienice / amir kebab płock / foodup krakow / kebab na dowoz warka / morgan grill&bar kętrzyn / krakuw gołaśka trztery smaki / kebab tarnowskie góry / swarzędz zakupy z dowozem / zamkowa brodnica menu


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Restauracja Bar Pychotka - Domowe Sprawdź Menu. Zamów Online - Świętochłowice 5 z 5 (27 oceny)
Ocena - Restauracja Bar Pychotka