Pizzeria Restauracja Mafia

ul. ks. Skargi 6
Międzyrzecz, 66-300

Telefon: -

Zamów jedzenie Pizza, Domowe, Makarony online.
Opinie Pizzeria Restauracja Mafia

Twoja ogólna ocena Pizzeria Restauracja Mafia w Międzyrzecz

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Pizzeria Restauracja Mafia. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Pizzeria Restauracja Mafia

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Pizzeria Restauracja Mafia w Międzyrzecz 66-300. Sprawdź ofertę Pizza, Domowe, Makarony restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Ha Noi
Młyńska 14
PMpizza - Międzyrzecz
Kazimierza Wielkiego 25c

Jedzenie w domu w Międzyrzecz

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/phuong-thao-29-listopada (30) / doro dzierżoniów (30) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/hak-smak-gorzow-wielkopolski (29) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (28) / yes tu pizza (28) / jedzenie na dowóz bydgoszcz (28) / cyprysek góralska zdrowa żywność (27) / hoang bao bar orientalny Łomża (27) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/polny-bar-mleczny-warszawa (26) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (25)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Międzyrzecz:

gastrofazza koźle nenu / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/asia-bar-kuchnia-azjatycka-warszawa / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/donga-krakow / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-u-chlopa-pomorska-a-kielce / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-przy-kwadracie-gorzow-wielkopolski / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ice-rolls-twojaczekoladka-wroclaw / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizza-city-szczecin / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kregielnia-alibi-club / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/mowish-mash-poznan / skorpion restauracja menu


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Pizzeria Restauracja Mafia - Pizza, Domowe, Makarony Sprawdź Menu. Zamów Online - Międzyrzecz 4 z 5 (239 oceny)
Ocena - Pizzeria Restauracja Mafia