Pizzeria Olivka

ul. Staromiejska 1
Lębork, 84-300

Telefon: -

Zamów jedzenie Pizza, Makarony online.




Opinie Pizzeria Olivka

Twoja ogólna ocena Pizzeria Olivka w Lębork

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Pizzeria Olivka. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Pizzeria Olivka

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Pizzeria Olivka w Lębork 84-300. Sprawdź ofertę Pizza, Makarony restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

IL Gusto Pizza & Sushi
Olimpijczyków 30
Włoska Restauracja Pomidor
Warszawska 13/3
Das Ist Doner Kebap
Staromiejska 6
Wół i Spółka
ul Czołgistów 30A
Pizza Town
Zwycięstwa 29

Jedzenie w domu w Lębork

Użytkownicy zainteresowani w:

ognisty smok menu na dzis (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / arteria gorzów (18) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / cyprysek (15) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / restauracja osiedlowa bydgoszcz (14)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Lębork:

pizza oh ah szczecin kontakt / bieżuń pizzeria / kaminica otmuchow / the best italia przeźmierowo / pizzeria 46 deszczno menu / restauracje andrychów z dowozem / zapiekanka zielona góra / grzeszny naleśnik bielsko-biala / pierozkarnia elk menu / mamma mia stalowa wola pyszne pl


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Pizzeria Olivka - Pizza, Makarony Sprawdź Menu. Zamów Online - Lębork 4 z 5 (185 oceny)
Ocena - Pizzeria Olivka