Pizza Hut Łódź Manufaktura

Drewnowska 58 5
Łódź, 91-002

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie Pizza Hut Łódź Manufaktura

Twoja ogólna ocena Pizza Hut Łódź Manufaktura w Łódź

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Pizza Hut Łódź Manufaktura. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Pizza Hut Łódź Manufaktura

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Pizza Hut Łódź Manufaktura w Łódź 91-002. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Makarun
Rewolucji 1905 R. 45
New York Pizza Department
Alojzego Felińskiego 2
Balkan House
3 Maja 4
Rajskie Jadło Sukcesja
Al. Politechniki 1
Widzimisie
Ozorkowska 2/6

Jedzenie w domu w Łódź

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Łódź:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


Ocena - Pizza Hut Łódź Manufaktura