Restauracja Pauza

Kraszewskiego 1
Bydgoszcz, 85-240
Kujawsko-pomorskie

Telefon: 728245759

Zamów jedzenie Lunch Dishes, Polish, Soups online.
Opinie Restauracja Pauza

Twoja ogólna ocena Restauracja Pauza w Bydgoszcz

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Restauracja Pauza. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Restauracja PauzaDania na czwartek

Do każdego dania doliczono opakowanie w wysokości 1,50 zł (zgrzewane opakowanie) . Do każdej zupy doliczono opakowanie w wysokości 1 zł (zgrzewane opakowanie) Uwaga: produkty w tej kategorii mogą zostać zamówione pomiędzy: 11:00 - 15:45 .

Zupa dnia: Szczawiowa

  • Zupa dnia: Szczawiowa
  • Zupa dnia: Meksykańska
  • Zupa dnia: Chłodnik litewski
  • Danie dnia: Naleśniki bolognese z kurczakiem
  • Danie dnia: Chilli con carne
  • Danie dnia: Medaliony drobiowe z serem
  • Danie dnia: Kotlet schabowy
  • Danie dnia: Tortilla z kurczakiem
  • Danie dnia: Fasolka po bretońsku

Zamów jedzenie online na dowóz z Restauracja Pauza w Bydgoszcz 85-240. Sprawdź ofertę Lunch Dishes, Polish, Soups restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
Jezuicka 1
Pizza Hut, Ku Wiatrakom
Ku Wiatrakom 44
La Familia
Bałtycka 45
Mast Kebab
Długa 43
Bangkok WOK
Rejewskiego 3

Jedzenie w domu w Bydgoszcz

Użytkownicy zainteresowani w:

u bacy na cacy (21) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / cyprysek (15) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / u bacy na cacy menu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Bydgoszcz:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/matryoshka-rzeszow / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/thai-thai-gdansk-gdansk / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kur-czak-z-rozna-jana-pawla / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bydlo-i-powidlo-takeaway-praga-poludnie-ii-warszawa / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-gdansk / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/antalya-doner-kebab-zamosc / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/hadda-kebab-marki / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ramtamsam-katowice / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/cromca-bistro / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/presto-pizza-pasta-torun


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Restauracja Pauza - Lunch Dishes, Polish, Soups Sprawdź Menu. Zamów Online - Bydgoszcz 5 z 5 (47 oceny)
Ocena - Restauracja Pauza