Restauracja Pauza

Kraszewskiego 1
Bydgoszcz, 85-240
Kujawsko-pomorskie

Telefon: 728245759

Zamów jedzenie Lunch Dishes, Polish, Soups online.
Opinie Restauracja Pauza

Twoja ogólna ocena Restauracja Pauza w Bydgoszcz

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Restauracja Pauza. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Restauracja PauzaDania na czwartek

Do każdego dania doliczono opakowanie w wysokości 1,50 zł (zgrzewane opakowanie) . Do każdej zupy doliczono opakowanie w wysokości 1 zł (zgrzewane opakowanie) Uwaga: produkty w tej kategorii mogą zostać zamówione pomiędzy: 11:00 - 15:45 .

Zupa dnia: Szczawiowa

  • Zupa dnia: Szczawiowa
  • Zupa dnia: Meksykańska
  • Zupa dnia: Chłodnik litewski
  • Danie dnia: Naleśniki bolognese z kurczakiem
  • Danie dnia: Chilli con carne
  • Danie dnia: Medaliony drobiowe z serem
  • Danie dnia: Kotlet schabowy
  • Danie dnia: Tortilla z kurczakiem
  • Danie dnia: Fasolka po bretońsku

Zamów jedzenie online na dowóz z Restauracja Pauza w Bydgoszcz 85-240. Sprawdź ofertę Lunch Dishes, Polish, Soups restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
Jezuicka 1
Pizza Hut, Ku Wiatrakom
Ku Wiatrakom 44
La Familia
Bałtycka 45
Mast Kebab
Długa 43
Bangkok WOK
Rejewskiego 3

Jedzenie w domu w Bydgoszcz

Użytkownicy zainteresowani w:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/siesta-ristorante-radom (40) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/zielona-lipowa (39) / jedzenie z dowozem kraków (39) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (37) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/dziedziniec-wloclawek (37) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/hak-smak-gorzow-wielkopolski (34) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (31) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bonjour-pho-krakow (31) / doro dzierżoniów (30) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/polny-bar-mleczny-warszawa (29)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Bydgoszcz:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/marhaba-kebab / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-mleczny-pod-arkadami-torun / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-w-kratke / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/huong-sen-budziszynska / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/obiady-u-basi / burgery toru? / burgery toru? / burgery toru? / burgery toru? / burgery toru?


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Restauracja Pauza - Lunch Dishes, Polish, Soups Sprawdź Menu. Zamów Online - Bydgoszcz 5 z 5 (47 oceny)
Ocena - Restauracja Pauza