Pajda Chleba

Wyszyńskiego 87a
Zamość, 22-400
Lubelskie

Telefon: 791557697

Zamów jedzenie Lunch Dishes, Sandwiches, Snacks online.
Opinie Pajda Chleba

Twoja ogólna ocena Pajda Chleba w Zamość

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Pajda Chleba. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Pajda ChlebaKanapki

  • Kanapka Polska
  • Kanapka Grecka
  • Kanapka Włoska
  • Kanapka Francuska
  • Kanapka Brytyjska
  • Kanapka Meksykańska

Zamów jedzenie online na dowóz z Pajda Chleba w Zamość 22-400. Sprawdź ofertę Lunch Dishes, Sandwiches, Snacks restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Piwnica Pod Św. Kazimierzem
Rynek Wielki 6-8
Krowa Na Miedzy
Rynek Wielki 3
Laser Factory
Jana Kilińskiego 66
Karczma Góralska
Sikorskiego 9
Vietnam House
ul. Hetmana Jana Zamoyskiego, nr 62A

Jedzenie w domu w Zamość

Użytkownicy zainteresowani w:

szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / arteria gorzów (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / u bacy na cacy menu (14) / cyprysek menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / restauracja osiedlowa bydgoszcz (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Zamość:

restauracja gruzinska rumia / kebab krynica zdroj dowoz / jedzenie na wynos krynica zdrój / spotykacz warszawa opinie / kebab borowska / tu jadamy jak u mamy menu / domino płock menu / leonadro daj winko / kebab gdańsk przywidzka / jak u mamy os.tysiąclecia 42 menu


Ocena - Pajda Chleba