Ouch ! Chicken

Karmelicka 40
Kraków, 31-128

Telefon: -

Zamów jedzenie Oriental, Other Asian, Polish online.
Opinie Ouch ! Chicken

Dominika @
wrzes. 25, 2022
Bardzo nie polecam tego miejsca wszystkim niejedzącym mięsa!! W wege zestawie PRZYPADKOWO znalazły się 2 mięsne nuggetsy. Cała sytuacja miała miejsca na Nocym Markecie. Po zgłoszeniu sprawy usłyszałam, że wyglądają tak podobnie i Pani się pomyliła. Smażone w tym samym oleju w porcji w której nawet nie było mięsnego kawałka i tak dyskwalifikuje je jako wege. Pani właścicielka, która była na miejscu nie przejęła się swoją pomyłką. Zwrócono mi pieniądze, ale nawet nie usłyszałam słowa przepraszam. Brak szacunku do klienta, którego jeszcze wprowadzono w błąd. Z całego serca ODRADZAM i jedyne co polecam to omijać szerokim łukiem.

Twoja ogólna ocena Ouch ! Chicken w Kraków

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Ouch ! Chicken. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Ouch ! ChickenNajpopularniejsze dania

 • Kurczak słodko-pikantny 8szt.
 • Kurczak sojowo-czosnkowy 8szt.
 • Krążki z kalmarów

Dania z kurczaka

 • Kurczak original 8szt.
 • Kurczak słodko-pikantny 8szt.
 • Kurczak śmietankowy z cebulką 8szt.
 • Kurczak sojowo-czosnkowy 8szt.

Dodatki

 • Krążki z kalmarów
 • Ryż

Sosy

 • Sos sojowo-czosnkowy
 • Ketchup
 • Majonez

Napoje bezalkoholowe

 • Pepsi 0,5l
 • 7UP 0,5l

Zamów jedzenie online na dowóz z Ouch ! Chicken w Kraków 31-128. Sprawdź ofertę Oriental, Other Asian, Polish restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
Rynek Główny 1/3
Krakowskie Wypieki
ul. Długa przy skrzyżowaniu z ul. Filipa
A'Mozzy
Osiedle Dywizjonu 303 62c
Pizza Hut, Kapelanka
Kapelanka 56
KFC, Wadowicka
Wadowicka 2

Jedzenie w domu w Kraków

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (22) / kfc dowóz do domu (22) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/sliwka-w-kompot-sopot (21) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / falafel w wejherowie (19) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/polny-bar-mleczny-warszawa (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (17)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Kraków:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pierogarnia-na-gliwickiej / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kfc-krakow-modlnica-czestochowska-a-modlnica / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/gusto-pub-pizzeria / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/wok-to-walk-krakow / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-petrochemia-boleslawiec / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-laguna-ul-gdanska-chojnice / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-pod-papugami-bydgoszcz / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-laguna-chojnice / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/lekko-good-food-friends-gdansk / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-w-cisach-wasilkow


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Ouch ! Chicken - Oriental, Other Asian, Polish Sprawdź Menu. Zamów Online - Kraków 5 z 5 (81 oceny)
Ocena - Ouch ! Chicken