Zamów Jedzenie z Dostawą - Lipowa

Zamów online w wybranej restauracji - Lipowa. Zamawianie jedzenia z dostawą to czynność łatwa i przyjemna.

Możesz wybrać spośród setek aromatycznych potraw z kuchni całego świata. To raj dla miłośników jedzenia, którzy lubią próbować nowości. Mamy ponad 2 restauracji dostarczających jedzenie i ponad 2 różnych rodzajów kuchni. Restauracje posiadają w swoich menu takie popularne dania jak Other Oriental, Pizza. Znajdują się tu lokale serwujące dania z różnych zakątków świata. Zamów jedzenie online i zbieraj pieczątki od restauracji (Lipowa). Oferta (Lipowa) restauracji tak bogata, że potrawy kuchni z całego świata z pewnością dostępne są na dowóz również w Twojej okolicy.

Kebab Lipowa
Lipowska 1, Lipowa, 34-324
Restauracja Zielona
Ul. Wiejska 50, Lipowa, 34-324, Śląskie


Restauracje w Lipowa

Koku Sushi Warszawa
WPR BURGER
Restauracja Europejsko-Ormia
Jesz Lody Tradycyjne
Jesz Lody Tradycyjne

Także w Śląskie

Wyszukiwanie użytkowników:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/zielona-lipowa (52) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-torun (51) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (49) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bar-orientalny-lomza (47) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-miedzyrzecz (44) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pelna-micha-jaworzno (43) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/caffe-figaro (43) / jedzenie z dowozem bydgoszcz (42) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-u-dzong-wroclaw (42) / jedzenie z dowozem kraków (39) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bonjour-pho-krakow (38) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ha-noi-rawicz (36)

Kuchnie świata w Lipowa:

Other Oriental / Pizza

...opinie użytkowników

Magda Magda @ stycz. 29, 2022 - Restauracja Zielona
Jedzonko przepyszne, duże porcje w bardzo przystępnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miła i fachowa obsługa, świetny kilmat i fantastyczna atmosfera. Kawka i do tego ciacho nic dodać nic ująć :). Polecam!!!


Oceń tę listę restauracji w Lipowa Śląskie