Lepione

Świętokrzyska 20
Kielce, 25-406

Telefon: -

Zamów jedzenie Polish online.
Opinie Lepione

Twoja ogólna ocena Lepione w Kielce

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Lepione. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Lepione

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Lepione w Kielce 25-406. Sprawdź ofertę Polish restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Fh.j Good Kebab
Bodzentyńska 10
Pizza Hut, CH Echo
Świętokrzyska 20
Stambuł Lux Kebab
Sienkiewicza 49
KFC, CH Echo
Świętokrzyska 20
Burger King, CH Echo
Świętokrzyska 20

Jedzenie w domu w Kielce

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel w wejherowie (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Kielce:

a-dong kuchnia wietnamska chińska / bar a dong lodz / szamot warszswa lunch / czeladź jedzenie na dowoz / lepione kielce menu / kfc arkadia menu / a dong łódź politechniki / orient express restauracja Łódź / kuchnia chińska gorzów wlkp / ga sot ca chua


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Lepione - Polish Sprawdź Menu. Zamów Online - Kielce 5 z 5 (25 oceny)
Ocena - Lepione