Koku Sushi Warszawa

ul. Skoroszewska 11
Warszawa, 02-495

Telefon: -

Opinie Koku Sushi Warszawa

Twoja ogólna ocena Koku Sushi Warszawa w Warszawa

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Koku Sushi Warszawa. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Koku Sushi Warszawa

Wybierz 1 z 2 opcji
Groupon wartościowy na całe menu (z wyłączeniem napojów, zestawów i alkoholu):


17,99 zł za groupon wart 30 zł,
59,99 zł za groupon wart 100 zł.


Przykładowe menu:


nigiri łosoś BBQ,
nigiri sandacz,
futomaki z krabem (sałata, serek, ogórek, sezam, płatki bonito),
uramaki z krewetką (awokado, majonez, kawior),
miso shiru salmon (zupa miso z łososiem, makaronem jajecznym, grzybami shiitake, szczypiorkiem i wakame),
lody z zielonej herbaty.


i więcej.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Koku Sushi Warszawa w Warszawa 02-495. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
plac Zamkowy 4
Chile&Chill
Instalatorów 5/U5
Dodo Pizza
Grochowska 207
Dodo Pizza
Jana Pawła II 18
Dodo Pizza
Domaniewska 28

Jedzenie w domu w Warszawa

Użytkownicy zainteresowani w:

u bacy na cacy (21) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / cyprysek (15) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / u bacy na cacy menu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Warszawa:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/karpielowka-warszawa / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kur-czak-z-rozna-jana-pawla / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/antalya-doner-kebab-zamosc / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/hadda-kebab-marki / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/matryoshka-rzeszow / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/chleb-i-wino-gdansk / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bydlo-i-powidlo-takeaway-praga-poludnie-ii-warszawa / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/thai-thai-gdansk-gdansk / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/koku-sushi-jastrzebie-zdroj / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/ramtamsam-katowice


Ocena - Koku Sushi Warszawa