KFC Włocławek Kruszyńska

Kruszyńska 13
Włocławek, 87-800

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Włocławek Kruszyńska

Aneta @
pazdz. 13, 2020
Zamówienie złożone tak jak zwykle. Płatność potwierdzona. I zupełny brak odzewu. Po telefonie i złożeniu reklamacji dalej nic. Złożyłam oficjalną skargę prze stronę kfc oraz na stronie peoplay. To się nazywa dbanie o klienta. Żenada i wstyd.

Twoja ogólna ocena KFC Włocławek Kruszyńska w Włocławek

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Włocławek Kruszyńska. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Włocławek Kruszyńska

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Włocławek Kruszyńska w Włocławek 87-800. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Włocławski Kebab
Łęgska 37
Pizzeria Placek Wolności
Przechodnia 5
Telepizza
Kilińskiego 5
Taste of India
Wyszyńskiego 22
Ali Baba
Złota 3

Jedzenie w domu w Włocławek

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Włocławek:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
KFC Włocławek Kruszyńska - Amerykanskie, Kurczak Sprawdź Menu. Zamów Online - Włocławek 2 z 5 (1 oceny)
Ocena - KFC Włocławek Kruszyńska