KFC Witosa

Witosa 21
Rzeszów, 35-115

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykańskie online.
Opinie KFC Witosa

Twoja ogólna ocena KFC Witosa w Rzeszów

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Witosa. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Witosa

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Witosa w Rzeszów 35-115. Sprawdź ofertę Amerykańskie restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Grand Szaszłyk Ararat
Jana Olbrachta 45
Ukraińska Chata na Jagiello
Jagiellońska 16
Catering Dietetyczny Dieta Fi
Jana Matejki 13-5
Ale Pierogi
Jagiellońska 16
Z Ciekawości
Lwowska 12

Jedzenie w domu w Rzeszów

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Rzeszów:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
KFC Witosa - Amerykańskie Sprawdź Menu. Zamów Online - Rzeszów 4 z 5 (263 oceny)
Ocena - KFC Witosa