KFC Swarzędz-Jasin ETC

Poznańska 6
Swarzędz, 62-020

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Swarzędz-Jasin ETC

Twoja ogólna ocena KFC Swarzędz-Jasin ETC w Swarzędz

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Swarzędz-Jasin ETC. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Swarzędz-Jasin ETC

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Swarzędz-Jasin ETC w Swarzędz 62-020. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Mia Famiglia
Os. Czwartaków 24 I
Zdrowa-Domowa-Kuchnia
Tysiąclecia 4B
KFC Poznańska
Poznańska 6
Pizzeria DG
Cieszkowskiego 37 B
Twoja Primavera
Osiedle Raczyńskiego 33

Jedzenie w domu w Swarzędz

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Swarzędz:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


Ocena - KFC Swarzędz-Jasin ETC