KFC Ostrów Wlkp. Ostrovia

Kaliska 120
Ostrów Wielkopolski, 63-400

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Ostrów Wlkp. Ostrovia

Twoja ogólna ocena KFC Ostrów Wlkp. Ostrovia w Ostrów Wielkopolski

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Ostrów Wlkp. Ostrovia. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Ostrów Wlkp. Ostrovia

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Ostrów Wlkp. Ostrovia w Ostrów Wielkopolski 63-400. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

A nóż widelec
Kaliska 21
MEAT THE WOO
Ceglana 2a
Bistro Chłop i Baba
Gorzycka 37
Sezon Restaurant
Rynek 33
Game Pizza
Limanowskiego 2

Jedzenie w domu w Ostrów Wielkopolski

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / falafel we wejherwoie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel w wejherowie (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / u bacy na cacy menu (15) / cyprysek (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Ostrów Wielkopolski:

restauracja dobre jadło w czeladzl / antalya kebab n-1 sosnowiec / mei mei lodz / old chengdu lodz restauracja / restauracja chinska gorzow wlkp / pizza irlandia / rollo fordon bydgoszcz / kuranamate / dania z rozmarynem / dania z rozmarynem


Ocena - KFC Ostrów Wlkp. Ostrovia