KFC Opole Karolinka

Wrocławska 154
Opole, 45-837

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Opole Karolinka

Twoja ogólna ocena KFC Opole Karolinka w Opole

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Opole Karolinka. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Opole Karolinka

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Opole Karolinka w Opole 45-837. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Inna Bajka
Hallera 6
Trypolis Kebab
Osmańczyka 11/13
Bistro Mamma Mia
Janiny Kłopockiej 1/5
Tylko Pizza
Koraszewskiego 8-16
Smooth The Fruit
Pl.Kopernika 16

Jedzenie w domu w Opole

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Opole:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


Ocena - KFC Opole Karolinka