KFC Olsztyn DT

Pstrowskiego 10
Olsztyn, 10-049

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Olsztyn DT

Twoja ogólna ocena KFC Olsztyn DT w Olsztyn

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Olsztyn DT. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Olsztyn DT

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Olsztyn DT w Olsztyn 10-049. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Food Truck u Kibica
Dworcowa 39
Pierogowa Zagroda
Kościuszki 45d
Czarna Oliwka
Bałtycka 132
Fair Play
Immanuela Kanta 1A
Non Solo Pizza
Barcza 58/U2

Jedzenie w domu w Olsztyn

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Olsztyn:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


Ocena - KFC Olsztyn DT