KFC Galeria Bursztynowa

Gorbatowa 28
Ostrołęka, 07-410

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykańskie online.
Opinie KFC Galeria Bursztynowa

Twoja ogólna ocena KFC Galeria Bursztynowa w Ostrołęka

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Galeria Bursztynowa. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Galeria Bursztynowa

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Galeria Bursztynowa w Ostrołęka 07-410. Sprawdź ofertę Amerykańskie restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Mr. Chicken
Sienkiewicza 34a
StreetFood
Prądzyńskiego 6
BB Loft
Gen. A. E. Fieldorfa Nila 13 A
KFC Ostrołęka Galeria Bursz
Gorbatowa 28
Pizza Dominium
ul. Fieldorfa-Nila Augusta Emila, gen. 28

Jedzenie w domu w Ostrołęka

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Ostrołęka:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
KFC Galeria Bursztynowa - Amerykańskie Sprawdź Menu. Zamów Online - Ostrołęka 5 z 5 (41 oceny)
Ocena - KFC Galeria Bursztynowa