KFC Częstochowa Jurajska

Wojska Polskiego 207
Częstochowa, 42-200

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Częstochowa Jurajska

Twoja ogólna ocena KFC Częstochowa Jurajska w Częstochowa

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Częstochowa Jurajska. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Częstochowa Jurajska

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Częstochowa Jurajska w Częstochowa 42-200. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Kawiarnia "Przy Moście"
Al. Najświętszej Maryi Panny 16
Twój Lunch Box
Kościuszki 10/12 Lok.22
Bistro Aldente
Armii Krajowej 68
Szklarnia Pierogarnia-Pizzeri
Nowowiejskiego 22
Conaser? Zapiekanki z pieca
Wyzwolenia 9 Lok. 5

Jedzenie w domu w Częstochowa

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Częstochowa:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


Ocena - KFC Częstochowa Jurajska