KFC Chojnice Brama Pomorza

Podmiejska 2a
Lipienice, 89-620

Telefon: -

Zamów jedzenie Amerykanskie, Kurczak online.
Opinie KFC Chojnice Brama Pomorza

Mariola @
stycz. 16, 2020
Moja druga wizyta w tym tygodniu. Obie żenujące. Młodzi na kasach nie mają pojęcia co sprzedają, obsługa ostentacyjną( niska pani z dużą ilością farby na twarzy) burger Halumi zimny, ketchup i sztućce trzymane za lada, dozowanie jak w PRL. Nigdy więcej!!!

Jarek @
mar. 12, 2019
Więc tak, postanowiłem po ciężkim dniu pracy pojechać 20 km na promocyjny kubełek 14 za 14,99 we wtorek. Po wystaniu 15 minut w kolejce Pani przy zamówieniach oznajmiła mi że już nie ma mięsa i nie może zrealizować zamowienia. Może gdyby była jakaś informacja że promocji już nie ma to ludzie nie musieli by tracić czasu na stanie na daremnie. 19.00 i już nie ma mięsa. Olewanie klienta, niech stoi to może kupi cokolwiek.

Twoja ogólna ocena KFC Chojnice Brama Pomorza w Lipienice

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat KFC Chojnice Brama Pomorza. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu KFC Chojnice Brama Pomorza

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z KFC Chojnice Brama Pomorza w Lipienice 89-620. Sprawdź ofertę Amerykanskie, Kurczak restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Jedzenie w domu w Lipienice

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Lipienice:

pizzeria bolszewo / dash kebab opinie / bar asia / oliwa restauracja & bar białystok / bar poniatowskiego szczecin / 52 city diner bydgoszcz / brzeg na dowoz / kfc lipienice godziny otwarcia / #hashtag pizza i kebab warszawa / lubin dania na wynos


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
KFC Chojnice Brama Pomorza - Amerykanskie, Kurczak Sprawdź Menu. Zamów Online - Lipienice 3 z 5 (2 oceny)
Ocena - KFC Chojnice Brama Pomorza